Skocz do zawartości
sasajas

Wyłaczanie kompa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam następujący problem komp się odpala porobię na nim coś chwilkę i następuje wyłączenie tak jakby prądu zabrakło. By go odpalić ponownie muszę wyłączyć i włączyć zasilacz pstryczkiem z tyłu obudowy zasilacza. Zasilacz to Be quiet SP 450W. Komp nie kręcony AMD x2 4100 na Abicie KN9 i grafa Radeonie 4850. Czy to zasilacz szwankuje? Czy możne coś innego?? Miał ktoś tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żartujesz, prawda?

Temperatury pod obciążeniem a nie najniższe jakie udało Ci się odczytać.

 

to jest pod obciazeniem na procku jest scythe ninja z dwoma wentylami na grafie jest accelero z dwona wentylami buda otwarta i w pomieszczeniu aktualnie kolo 20 stopni ;p

 

acess mam uziemiona listwę

Edytowane przez sasajas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To najmocniej przepraszam.

Na przyszłość będziesz wiedział, że warto poświęcić 3 minuty więcej na pisanie tematu i podać dokładną konfigurację.

Przeleć pamięci mamtestem, jak to nie wskaże na błędy pamięci to szukaj zasilacza na podmianę na próbę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dziś z rana w ogóle zgon kompa. Po wciśnięciu powera tylko się delikatnie zakręciły wentyle i koniec.

Podejrzewam płyte bo jak wyjąłem wtyczkę taka 4 pinową co idzie do sekcji zasilania procka to zasilacz zaskoczył.

Żaden kondensator nie jest wybrzuszony.

 

Jakby to był procek to chyba by się wentyle kręciły ale po prostu by komp nie wstawał nie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś może będę miał czas sprawdzić procka i zasiłke ale mam nadzieje ze to tylko płyta ;/

 

edit:

sprawdziłem zasiłka siadła na drugim kompie wydaje jakieś dziwne dźwięki i komp nie wstaje

może ktoś polecić jakaś dobra zasiłke co nie siadzie po 3 latach??

Edytowane przez sasajas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to, że nikt tu Ci nie da żadnej "gwarancji", że sprzęt podziała dłużej niż gwarancja na papierze. Nawet jakieś modele Taganów swego czasu padały po 3 latach. A Corsair faktycznie ma na wszystkie modele gwarę 60 miesięcy. Więc jeśli się obawiasz to weź sobie takiego Corsaira tylko, że nie jest atrakcyjny cenowo, pewnie min. za gwarę więcej płacisz. Ten OCZ, o ktòrym wspomniałem jest w polecanych zestawach Miguela, więc chyba bez powodu też tam się nie znalazł ;)

Edytowane przez DejwiT11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...