Skocz do zawartości
Charnaś

Zacinający się dźwięk przy większości akcji

Rekomendowane odpowiedzi

 Witam. Mam X-Fi ExtremeGamer + Microlab FC-730. Wczoraj pojawił się problem z dźwiękiem, mianowicie gdy wykonuje jakąkolwiek czynność to muzyka się "przycina". W foobarze, w winapmie, wmp itp to samo. Występuje to np. przy przewijaniu stron w internecie, przy odświeżaniu pulpitu w windowsie, podczas gry rowniez dzwiek sie zacina i jednoczesnie gra. Mam najnowsze sterowniki ze strony creative, wszystkie inne sterowniki, directX up to date. Robiłem reinstall sterownikow do x-fi, nic nie pomoglo. Gdy dźwięk sie zacina, uzycie procesora przez Opere wynosi 50%. Patrzylem na innych przegladarkach - dalej to samo. Jestem właśnie po formacie, problem nie zniknął. Tak sie przedstawia sytuacja w DPC Latency Checker:

 

Dołączona grafika

 

 

 

 

Natomiast gdy w czasie tego testu zaczne przewijac strone w przegladarce albo jak odswiezam pulpit, dzieje sie cos takiego:

 

Dołączona grafika

 

O co tu chodzi ? Co moze byc przyczyną takich problemow ?

 

EDIT: Odinstalowalem sterowniki od grafiki - po resecie bez sterownikow problem zniknął. Windows jednak zainstalowal mi jakies swoje sterowniki wddm czy cos takiego i problem znow sie pojawil. Jak zmusic winde zeby mi nie instalowala tego g***a bo robi to automatycznie po resecie?

Edytowane przez Charnaś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...