Skocz do zawartości
evilday

komputer nie chce sie uruchomić

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po uruchomieniu komputera pojawia sie czarny ekran, bios informuje jednorazowym piszczeniem i przestaje.

komputer pracuje ale karta graficzna przestaje chodzić( wiatraczek sie nie kręci )

Zasilacz jest sprawny, karta graficzna jest sprawna i ramy też bo sprawdzałem.

Nie wiem czy jest spalony procesor czy płyta główna, bo znalazłem pod płytą mały pędzelek,

ktoś musiał widocznie go wrzucić i on zrobił prawdopodobnie zwarcie takie jest moje przypuszczenie bo był on aluminiowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, po uruchomieniu komputera pojawia sie czarny ekran, bios informuje jednorazowym piszczeniem i przestaje.

komputer pracuje ale karta graficzna przestaje chodzić( wiatraczek sie nie kręci )

Zasilacz jest sprawny, karta graficzna jest sprawna i ramy też bo sprawdzałem.

Nie wiem czy jest spalony procesor czy płyta główna, bo znalazłem pod płytą mały pędzelek,

ktoś musiał widocznie go wrzucić i on zrobił prawdopodobnie zwarcie takie jest moje przypuszczenie bo był on aluminiowy

 

Cóż w tej sprawie chciałbyś innego zrobić niż przetestować inną płytę główną? :)

Najpierw zresetuj pamięć CMOS, osobiście wątpię, żeby to coś mogło dać, ale zawsze warto spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...