Skocz do zawartości
danieldz

Jaki cooler pod AMD BARTON 2500+

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze o jakies sugestie jakiego coolerka mam kupic do tego procka, z tym ze docelowo tez ma byc chociaz troche podkrecony, prose o wszelkiego rodzaju sugestie i zapewniam, ze szukalem tematow o coolerach ale zadnego nie bylo zwiazanego wlasnie z tym prockiem. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Bartona 2500+@2800+ (tyle się da samym mnożnikiem, mam zbyt słabe pamięci aby podkręcać FSB) przykrytego SPIRE FALCONROCK II. Napięcie defaultowe, temp. 40-47 stopni wg. Epoxa 8RDA+.

 

Cisza, spokój... 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem, ze jest w LCI (cyzby jakas autoreklama, kolegi z Bi-ja?) Ale w tym temacie chodzilo mi o to jaki bedzie najlepszy cooler do tego procka, myslac tez o tym ze bedzie ona chociaz w malym stopniu podkrecany (w malym - na tyle na ile pozwoli wlasnie cooler i etc.)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snake 3 posty wyzej wlasnie mowili o aero 7 :D

 

 

 

ps. Jak sie zastanowic to Coolermasterki aero 7+,HHC-002 (bardzo glosny brak regulacji obrotow),X dream V81 ( na maxa tez niezla suszarka), no i volcany ThermalTake.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam to co mam czyli V11 temp przy 3000 obr. nie przekracza nigdy 40C halas przy takich obrotach jest znosny, jak odkrece proca to i na minimalnych obrotach filmik mozna zobaczyc i muzyki posluchac, max obroty to dla koneserow tylko;) ale wydajnosc ma wtedy naprawde zajefajna.

 

Ten jamicon to porazka, wydajnosc srednia a HALAS...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem, ze jest w LCI (cyzby jakas autoreklama, kolegi z Bi-ja?) Ale w tym temacie chodzilo mi o to jaki bedzie najlepszy cooler do tego procka, myslac tez o tym ze bedzie ona chociaz w malym stopniu podkrecany (w malym - na tyle na ile pozwoli wlasnie cooler i etc.)

Pozdrawiam

Chodzi mi tylko o to że, coolerek jest bardzo wydajny

http://www.tomshardware.pl/cpu/20030113/

http://www.cooling.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tego samego procka :D ( Barton 2500+ ) i używam Aero 7 lite + Cu. Radiator ma wykonany z miedzi poza tym masz do niego regulacje potencjometrem. Jak na razie mam na nim temp. w granicach 29-30 stopni. Moim zdaniem jest godny polecenia. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...