Skocz do zawartości
andrew777

Sniper: Ghost Warrior 2

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę przyznać że Sniper był całkiem fajną grą. Oczywiście nie bez błędną ale nie żałowałem tych 60zł które na nią wydałem. Mam nadzieje że w 2 poprawią błędy z pierwszej części i zrobią nam taką dumę jak wiedźmin ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się, że nie tylko Sniper: Ghost Warrior w wersji na PlayStation 3 ma opóźnioną premierę. City Interactive zdecydowało się też przesunąć datę wydania sequela, czyli Sniper 2.

 

W tym przypadku opóźnienie będzie znacznie większe. Sniper 2 miał ukazać się we wrześniu. Póki co nie znamy nowej daty, ale w oświadczeniu prasowym zamieszczono informację, że City Interacitve zdecydowało się przesunąć termin wydania o kilka miesięcy.

 

Co jest przyczyną opóźnienia? W oświadczeniu czytamy:

Powodem podjęcia powyższej decyzji jest chęć zapewnienia najwyższej jakości artystycznej i technologicznej najważniejszemu projektowi emitenta.

 

Cóż, miejmy nadzieję, że opóźnienie nie pójdzie na marne i City Interactive dopieści Snipera 2 do granic możliwości.

•• City Interactive przesuwa premierę Sniper 2 | => Gamezilla.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

W marcu jak w garncu - rynek gier komputerowych dosłownie zawrzał od lawiny gorących tytułów, którymi można byłoby spokojnie obdzielić kilka innych miesięcy. W przeciągu zaledwie czterech tygodni doczekaliśmy się nowego Crysisa, Tomb Raidera, Starcrafta i SimCity, ale lista produkcji wartych zainteresowania jest znacznie dłuższa. Gdzieś pomiędzy gigantami przewinął się również polski zawodnik, mający aspiracje poważnie namieszać na scenie strzelanin pierwszoosobowych, a ukrywający swoje oblicze pod wielce wymowną nazwą Sniper Ghost Warrior 2. Pierwsza część gry okazała się prawdziwym złotym strzałem dla City Interactive, które dzięki polityce niskich cena zarobiło niebagatelne pieniądze na pecetowych i konsolowych edycjach tego tytułu. Pozyskane środki nie poszły na gigantyczne premie dla prezesów, służbowe wyjazdy lub budowę nowej siedziby spółki, ale przeznaczone zostały na rozwój. Polskie studio jako jedno z pierwszych kupiło licencję na CryEngine 3, czyli najbardziej zaawansowany multiplatformowy silnik graficzny, co powinno zagwarantować Sniper Ghost Warrior 2 godziwą oprawę wizualną. Już chociażby z tego względu warto zwrócić uwagę na recenzowaną produkcję, natomiast jeśli warstwę techniczną połączono z ciekawym pomysłem na gameplay, to powinniśmy doczekać się hiciora... przynajmniej w teorii...

Recenzja Sniper Ghost Warrior 2 - Samobójczy strzał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...