Skocz do zawartości
dr.elich

Dyski 2,5 a 3,5 cala - jak jest z wydajnością?

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z tym, że nie znalazłe w necie testów które by mi odpowiedziały jednoznacznie na pytanie, zwracam się o pomoc:

 

Jak jest z wydajnością dysków 2,5" vs 3,5" przy tej samej prędkości ?chodzi mi głównie o 7200..

 

Jak mają się 2,5' 7200rpm do 3,5 5400rpm?

 

Pytam, ponieważ chcę zmienić moją głośną mimo bitumboxa Barkę na coś cichego i myślę o :

 

Dysk twardy Samsung 250GB HM250HJ 2.5'' - 2,5'' - ram.net.pl

 

Czy to dobry wybór? Wydajność dysku jest dla mnie rzeczą drugorzędną - z tego co wiem nie wpływa na fps w grach(gram okazyjnie), co do reszty nie potrzebuję wydajności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że nie znalazłe w necie testów które by mi odpowiedziały jednoznacznie na pytanie, zwracam się o pomoc:

 

Jak jest z wydajnością dysków 2,5" vs 3,5" przy tej samej prędkości ?chodzi mi głównie o 7200..

 

Jak mają się 2,5' 7200rpm do 3,5 5400rpm?

 

Pytam, ponieważ chcę zmienić moją głośną mimo bitumboxa Barkę na coś cichego i myślę o :

 

Dysk twardy Samsung 250GB HM250HJ 2.5'' - 2,5'' - ram.net.pl

 

Czy to dobry wybór? Wydajność dysku jest dla mnie rzeczą drugorzędną - z tego co wiem nie wpływa na fps w grach(gram okazyjnie), co do reszty nie potrzebuję wydajności

 

w benchmarkach będzie różnica, transfery bęędą zbliżone, czas dostępu nieznacznie gorszy

w normalnym użytkowaniu net, office, filmy, czasami gry śmiem twierdzić że nie będzie żadnej odczuwalnej różnicy

Edytowane przez doink

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...