Skocz do zawartości
Wiedzmin_

TANI +OSIĄGALNY zasilacz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, uzbierało mi się trochę starych fantów i postanowiłem złożyć z tego platformę do zgrywania filmów z VHS. Podzespoły:

CPU: P4 631 3GHz

MOBO: ASRock 4core dual VSTA

GPU: All in wonder Radeon 9800 Pro

RAM: na razie 2x256MB

Potrzebuję do tego TANIEGO zasilacza (ale zasilacza, nie paści!), który będzie OSIĄGALNY w sklepie... Rok-dwa temu poszedłbym po prostu do sklepu i wziął MC-350, niestety zniknęły z oferty. Obecny L&C (który trafia na złomowanie) przy podpinaniu zasilania do grafiki na 5V daje niecałe 4,2V (mierzone miernikiem), także komp nawet nie wstanie. W jednym ze sklepów silnie namawiają mnie na zasilacze Qoltec, ale oni robią średniej jakości zasilacze samochodowe do laptopów więc w desktopach nie spodziewam się nawet rzetelnych parametrów pracy. Propozycje?

Edytowane przez Wiedzmin_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakikolwiek FORTRON :wink:

 

Jezu.

Next..

 

Zacznijmy od tego ile masz na serio kasy?

Tani tzn?Dla jednych 150zł,dla innych 50zł.

Napisz dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e... nie napisałem w pierwszym poście? Mój błąd. Fajnie by było, gdyby był między 70 a 130zł. Tak jak MC-350 kiedys ;(

Wziąłem jakiegoś gembirda na sztukę (nie mam pod ręki tabliczki znamionowej), sprzedawca się zarzeka że mi kompa nie ufajczy. Napięcia o dziwo na grafice są stabilne i w miarę poprawne... Miernik mam analogowy jeszcze z CCCP, ale pokazuje dość dokładnie 4,98V i 12,03V. Klasy dokładności nie widzę ;P

 

Temat pozostaje aktualny, będę go chciał wymienić dla świętego spokoju.

Zasilacz Be Quiet! PURE POWER L7-300W (BN103) w Morele.net wygląda ciekawie, do tego zestawu w sam raz, sam mam BQ SP E5-450W, ale co ciekawe - w 4 sklepach usłyszałem że BQ bardzo często wracają im na serwis... WTF?

Edytowane przez Wiedzmin_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e... nie napisałem w pierwszym poście? Mój błąd. Fajnie by było, gdyby był między 70 a 130zł. Tak jak MC-350 kiedys ;(

Wziąłem jakiegoś gembirda na sztukę (nie mam pod ręki tabliczki znamionowej), sprzedawca się zarzeka że mi kompa nie ufajczy. Napięcia o dziwo na grafice są stabilne i w miarę poprawne... Miernik mam analogowy jeszcze z CCCP, ale pokazuje dość dokładnie 4,98V i 12,03V. Klasy dokładności nie widzę ;P

 

Temat pozostaje aktualny, będę go chciał wymienić dla świętego spokoju.

Zasilacz Be Quiet! PURE POWER L7-300W (BN103) w Morele.net wygląda ciekawie, do tego zestawu w sam raz, sam mam BQ SP E5-450W, ale co ciekawe - w 4 sklepach usłyszałem że BQ bardzo często wracają im na serwis... WTF?

 

1.Gembird to no-name.Miałem to dziadostwo.

 

2.BQ wraca na serwis?E5 odpada,wadliwa seria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...