Skocz do zawartości
fenir

Creative Gigaworks T3 - pyknięcie po wlączeniu?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z głośnikami Creativa Gigaworks T3 - a mianowicie po ich włączeniu słychać w satelitach ciche pyknięcie. Zdziwiło mnie to troche zeby w najdroższym modelu 2.1 creativa cos takiego miało miejsce. Wysłałem więc głośniki do serwisu a oni je odesłali z porotem twierdząc ze takie pykniecie to jest normalna rzecz.

Cytuje ich ekspertyze

" W przysłanym sprzęcie nie znaleziono wad, niesłychać żadnych nieporządanych efektów, niczego odbiegającego od normy.Jezeli chodziło o ciche pyknięcie chwilke po zapaleniu niebieskiej diody to jest to zjawisko normalne, towarzyszy ono zmianie zasilania urządzenia z przetwornicy stand-by (podtrzymania) na zasilanie głowne (czyli zadzaiłanie przekażnika)- napiecie narasta stopniowo ładując kondensatory."

Jeżeli to ma być norma według creativa to taka informacja powinna znajdować się na pudełku ponieważ nigdy bym nie kupił tych głośników. Dla mnie jest to wada ze po wlączeniu głośników za 700 zł pilotem słychać cichutkie pyknięcie w satelitach.

Chciałem się dowiedzieć od użytkowników tych głośników czy mają podobny problem bo nie wiem czy mam dalej walczyc z sewrwisem creativa. Czekam na jakies sugestie od forumowiczów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam głośników(komputerowych), które w ten sposób by NIE pykały...

 

Pozdrawiam

 

Miałem wcześniej głośniki creativa model cambridge i one nie pykały.

Może ten model creativa T3 to głośniki z dolnej półki, dlatego zastanawiam się nad wymianą tych creativów na głośniki JBL CS 360 XCITE.

 

http://www.komputronik.pl/index.php/product/74305/RTV/Domowe_Audio_Video/JBL_CS_360_XCITE.html

 

Mam pytanie czy ktoś ma takie glośniki i czy nie ma u nich problemu pykania przy wlaczaniu zasilania.

Edytowane przez fenir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...