Skocz do zawartości
lothar345

klopoty z radkiem 9100 saphire

Rekomendowane odpowiedzi

Byl sobie radek saphire. Zachcialo mi sie go podkrecac. Szedl na rdzen 250 i pamieci 270 z defaultowych 250 230. W testach bylo wszystko ok. Po wlaczeniu kompa ponownie okazalo sie ze w tescie 3dmark2001se z samochodami (1 test) na ekranie widac przeklamania tzn pojawiaja sie czsem jakies smieci (nie takie normalne artefakty ale jakies kawalki obiektow itp ktore znikaja po chwili). Oczywiscie zjawisko to wystepuje nawet kiedy karta pracuje na nominalnych ustawieniach. W zadnej grze nie wystepuje ten problem tylko w tym 3d marku w demku car chase, czasem dragotic. W nature jest ok i 3dmarku2003. Oczywiscie instalowanie sterownikow i systemu nic nie daje. Co moge zrobic by uratowac ta karte???

POMOCY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po jaka cholere chcesz ja ratowac?! Sam sobie przeczysz. Mowisz ze to tylko w 3dm , i ze reszta chodzi dobrze. Czlowieku olej 3dm skoro wszyscho chodzi ok to co tam ratowac...bosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale cos jest nie tak skoro sie ten mark krzaczy. Skad mam pewnosc ze podpaleniu siakiejs gry nie bedzie to samo co w 3dmarku???

sam mowisz ze sprawdzales w grach i jest ok wiec nie wiem w czym rzecz :?: :?: :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...