Skocz do zawartości
Oby3y

Brak dźwięku w niektórych programach i Youtube

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od wczoraj bodajże mam problem taki, że gdy włączam jakiś filmik na YT, to odtwarza mi obraz, lecz brakuje tam dźwięku. Na wrzucie jest podobnie, lecz przy plikach audio klikam Play, buforuje się, ale muzyka nie chce ruszyć. Na kompie gdy odpalam serial to jedynie na 1 odtwarzaczu działa mi poprawnie (działa dobrze na VLC media player, tzn. dźwięk jest, u innych odtwarzaczach dźwięku brak). W Winampie także dzwięk mam. Na 99% pojawił się ten błąd kiedy chciałem odpalić film w formacie .mkv

 

Macie 2 screenshoty, jak odpalam film/serial to dzieje mi się pierw to:

Dołączona grafika

 

potem to:

Dołączona grafika

 

Pełny tekst z tego wyżej:

http://wklej.org/id/444909/txt/

I włącza się tylko obraz bez dźwięku (jak na YouTube)

 

Próbowałem już reinstalować kodeki (miałem K-lite Codec Pack, dzisiaj usunąłem i zainstalowałem X Codec Pack, nadal to samo, potem K-lite Codec Pack Full). Zainstalowałem ponownie Adobe Flash Playera, Javę, dalej to samo. Ten evr.dll także pobrałem i podmieniłem pod stary .dll, nic się nie zmieniło. Jeszcze popatrzyłem na to forum, gdzie kolega miał podobny problem Error creating EVR Custom renderer i próbuje zainstalować Windows 7 N Media Codec Pack, lecz wyskakuje mi komunikat, że "Ta aktualizacja nie ma zastosowania do tego systemu", a na 100% jest pod tego Windowsa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Sprawdź po odpaleniu jakiegoś filmiku na youtube lub z dysku twardego, czy przypadkiem windows automatycznie nie wycisza w ustawieniach "Regulacja głośności" pozycji "wave" przez co dzwięku nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...