Skocz do zawartości
tOOrOp

oc e2160

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Tak jak w temacie chciałbym podkręcić mój procek ImageShack� - Online Photo and Video Hosting i chciałbym również ustawić jakoś mój ram ( oto zdjęcie do niego ImageShack� - Online Photo and Video Hosting ), moje mobo ImageShack� - Online Photo and Video Hosting

Następnie zamieszczam linki do każdego okienka w biosie w trybie zaawansowanym:

ImageShack� - Online Photo and Video Hosting

ImageShack� - Online Photo and Video Hosting

ImageShack� - Online Photo and Video Hosting

ImageShack� - Online Photo and Video Hosting

ImageShack� - Online Photo and Video Hosting

ImageShack� - Online Photo and Video Hosting

ImageShack� - Online Photo and Video Hosting

ImageShack� - Online Photo and Video Hosting

ImageShack� - Online Photo and Video Hosting

Moje pytania są następujące:

1. Co ustawić żeby płyta główna sama kontrolowała prędkość wiatraków, bo teraz idą na maxa?

2. Jakie napięcie na procku ustawić żebym wycisnął bez problemu 3GHz i żeby jak najmniej na tym procek ucierpiał?

3. Czy da się coś z ramem zrobić ( jak tak to co mam robić?)

4. uprzedam wasze pytania: jaki zasilacz i chłodzenie... zapewniam że odpowiednie

 

Serdecznie dziękuję za wszystkie wypowiedzi.. Będę bardzo wdzięczny jeśli mi pomożecie:):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bardzo możliwe, autor posiada płytę mATX. Kolega ma g33-ds2r (6 faz i ogólnie OC friendly), a mnożników również jak kot napłakał. Może aktualizacja biosu doda nowe mnożniki? (strzelam)

Ewentualnie daj CL6 na ramach. Różnicy nie odczujesz, a możliwe że pamięć zniesie kilka MHz więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-timingi nic nie dają:(

-każdą wersje biosa wgrałem i lipa:(, n filmiku na youtube koleś ma ta samą płytę główną i ten sam bios i ma mnożnik 1:1 a ja nie mam, może to przez procek albo ram?

-mnożnika nie można zmienić powyżej 9x na procku, czy jest jakaś możliwość żeby to jakoś podnieść bo jakbym miał 12x byłoby super...

-albo jakoś ustawić ram na sztywne 670MHz?

- albo jeszcze coś innego robić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy bios nic nie daje ...

sam jestem posiadaczem tej płyty głównej i tego samego Proca co posiada kolega wyżej :)

z OC nie mam problemów lata gładko na szynie 450 :) i mnożniku 6 :)

napisz jakie posiadasz pamięci :) model konkretny to Ci napisze co Ci tamuje :)

a i zasilacz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...