Skocz do zawartości
Zjr1916

ATI Radeon HD4670 1 GB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jak w opisie napisałem, mam problem z sterownikami Catalist ze strony producenta a dokladnie ostatnia versja 10.12.

 

Jak kupowalem ta karte dostalem oryginalna płyte ze steronikami i jakos nigdy nie potrzebowalem ich zmieniac bo wszystko mi chodziło.

 

A teraz do rzeczy. Ogolnie problem jest taki ze po zainstalowaniu nowych sterownikow nie moge wchodzic na rozne strony ktore uzywaja flasha( reklamy, banery ). Najgorszym przykladem jest youtube gdzie jak wejde w dany film, pokazuje mi sie zielone pole zamiast filmu i zawiesza mi sie cała przeglądarka co jest bardzo denerwujące.

 

Sterowniki ktore dostalem do karty to ver. 1.2 i po prostu zaczelem zauwazac ze niektore gry chodzą mi słabiej a nawet sie zawieszaja choc wymagania moj komputer spełnia a znajomy powiedzial ze sterowniki trzeba sprawdzac jak tylko zaczynam w cos grac czy sa juz nowe wersje.

 

Po zainstalowaniu nowych sterownikow musze robic przywracanie systemu zeby wszystko mi wrócilo do normy.

 

Moj komputer to.

 

Pendium D, 2.8

2 GB RAM,

Windows Vista 64 bit

serwis pack 2

No i wspomniany RADEON.

 

Jezeli jest taki temat na Waszym forum, to przepraszam ze sie nie upewniłem ale naprawdę długo szukalem i jedyne co znalazlem to, to ze ktos pisał ze ta wersja karty ma jakis błąd ktory nie wspolpracuje z flaszem.

 

Dziekuje za przeczytanie i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Ja nie wiem o czym Ty mówisz."

 

Więcej info!

 

Próbowałeś innej wersji sterowników, reinstalacji flasha/przeglądarki? Fajnie jakbyś napisał spod jakiej "stajni" jest karta. Np. Gigabyte/Sapphire itd. I jakiej przeglądarki używasz...

Edytowane przez Snups

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gigabajt....

 

 

Próbowałem wszystkiego, nawet jave reinstalowalem.

 

 

Jeszcze napisze ze mam zasilacz 400setke.

 

A skad <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> starsze wersje sterownika?

 

Edit:

 

Google chrom, IE, i mozilla, wszystkie maja to samo

Edytowane przez Zjr1916

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...