Skocz do zawartości
Xenerif

Dobry zasilacz do 250 zł.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Jakiś czas temu spalił się mój zasilacz (Tagan 2Force TG430-U22) z powodu wariacji prądu i muszę sobie kupić nowy. Jestem w stanie przeznaczyć na ten zasilacz ok. 250 zł, ale jeżeli jest coś naprawdę warte polecenia a niewiele droższe to możecie też to zasugerować. Miło by było gdyby zasilacz miał odpinane kable i był markowym wyrobem, który mogę bez obaw włożyć do mojego komputera. Wydaje mi się że markowy zasilacz rzędu 420-460W powinien styknąć. Mój komputer to:

 

M\B Asus P5K-E WiFi-AP Edition

CPU Intel Core 2 Duo E8400

RAM Transcend aXeRam TX1066QLU-4GK

GFX PNY GeForce 8800GTS 512MB

HDD Samsung HD103UJ 1 TB

 

 

Co polecacie. Naprawdę zależy mi na dobrych zabezpieczeniach i stabilnych napięciach.

 

Proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję. Pozdrawiam

Xenerif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam

Tacens Valeo III 500W dobrze wykonany , dość dobra sprawność , chichy oraz posiada tryb pol pasywny , czyli nie kreci mu sie wentylator podczas malego obciazenia.

 

Ewentualnie mozesz dolozyc do Seasonica M12II-520 , jest lepiej wykonany , takze chichy pomimo braku trybu pol pasywnego oraz ma wieksza obciazalność na lini 12v.

 

OCZ ModXStream 500W nie ma za bardzo racji bytu przy tej konkurencji.

Edytowane przez Maciem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...