Skocz do zawartości
Battleguese

Komp sie wylaczyl i sie juz nie wlaczyl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam nastepujacy problem. Komputer wogole sie nie uruchamia. Gralem sobie w gre i nagle komputer sie wylaczyl i nie chcial sie potem juz wlaczyc. Myslalem ze to wina bios poniewaz wczesniej komputer samoczynnie sie wylaczal po ok 2 godzinach, po aktualizacji biosa ten problem zniknal i wszystko dzilalo jak zloto. Od czasu aktualizacji minely dobre 3 miechy.

 

Teraz co zrobic z tym fantem ??

 

Po wyjeciu karty graficznej komp sie wlacza kiedy jednak ona jest w srodku nic nie chce zaskoczyc, zero reakcji. Ponizej konfig kompa :

 

Obudowa CoolerMaster ELITE 330

Pl. Glowna : Gigabyte GA-MA790XT-UD4P AMD 790X Socket AM3 (2x PC)

Procesor : AMD Phenom II X3 720 Triple CORE

Zasilacz : CoolerMaste eXtreme Power 500W

HDD: Seagate 500 GB

Ram: Geil DDR3 4 GB

Karta Graficzna : ATI Radeon HD 4890 1GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na uszkodzoną kartę. Jak masz inną kartę to ją włóż i zobacz czy komputer zabotuje. I sprawdź tego Radka w innym kompie, ok? Wszystko będziemy mieli klarowne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecie napisał, że komp botuje jak wyciągnie kartę i piszczy... A jak jest w środku to nic się nie dzieje. Czytać ze zrozumieniem proszę.

 

To chciałem mu zasugerować. Aby spojrzał w instrukcję do płyty, gdzie ma oznaczenia sygnałów. Jak miałem walniętą grafikę to miałem od razu sygnał z płyty, że to ona.

 

Tak swoją drogą to zaczyna mnie momentami irytować to forum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...