Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

FDD nie dziala. Po wlaczeniu kompa non stop swieci dioda na stacji dyskow. Ten sam problem jest ze stacja porzyczona od kumpla. Podejrzewam, ze jest cos nie tak z moja plyta. Pomocy

To chyba jednak nie tasma. Ja mam ten sam problem. Kiedy zainstalowalem WinXP i troche sobie go juz uzywalem przestalo to dzialac i mialo obiawy identyczne do twoich. To co ja zrobilem:

 

Nie uzywam stacji dyskietek od tego czasu!!! :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety ale np: norton'a ghost'a nie odpalisz bez dyskietki :) Ale niektorzy tego nie uzywaja ! a szkoda mozna duzo czasu za oszczedzic !

po co ghost z dyskietki :)

 

- w raidzie 'rebuild partition'

- wlasnie jak juz napisal Rafal -bootowalny CD

- lub backup na drugim dysku z druga winda- jak ja mam 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wszyscy widza potrzebe stawiania 2 wind ! nie wszyscy maja raid :( (Akurat nie mowie o sobie ) nie wszyscy maja nagrywarke ! heh jak widzisz miezenie wszystkich swoja miara nie ma sensu ! :)

dobra juz dobra, nie bij :) :)

 

..ale co wolniejsze wypalarki sa teraz takie tanie.. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wszyscy widza potrzebe stawiania 2 wind ! nie wszyscy maja raid :( (Akurat nie mowie o sobie ) nie wszyscy maja nagrywarke ! heh jak widzisz miezenie wszystkich swoja miara nie ma sensu ! :)

Ja nie mam nagrywarki.... Od czego są koledzy? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) Ostatnio kolega mi gta3 wypala i tak wypali ze sie dalo image zrobic tylko odczytuajac w nagrywarce ! heh jak widac nagrywac tez trzeba umiec :) Ale poprostu chcialem pokazac ze jadnak fdd do czegos sie przydaja jeszcze ! chodz szkoda ze sie zip'y nie przyjely :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją kupiłem za całe 120 zł od kolegi który wymieniał ją na nowszą i jestem z niej bardzo zadowolony :-)

Heh ja wole nowke i nie lg :) btw fajny masz komputer :) jak ci sie winda miesci na tym dysku ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no FDD sie przydaje! jeszcze kupe moich znajomych przynosi do mnie jakies dokumenty do drukowania i takie tam. Poza tym mam u siebie raida i niestety podczas instalacji Windy XP/2000 jesten zmuszony dyskietke ze sterami wkładać do napędu. :( A z taka miłą chęcią chciałbym sie tego przeżytku pozbyć .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją kupiłem za całe 120 zł od kolegi który wymieniał ją na nowszą i jestem z niej bardzo zadowolony :-)

Heh ja wole nowke i nie lg :) btw fajny masz komputer :) jak ci sie winda miesci na tym dysku ??

Mieści się, mieści :-) Win98 zajmuje mi około 180 mb bo nie wrzuciłem sterowników praktycznie do niczego poza SDI i grafiką, wywaliłem helpa i jadę na IE 4.06 :D Pełna instalacja zresztą też się mieściła, ale zostawało wtedy 7 mb wolnego :P A co do mojego kompa to cóż... Miałem w nim swego czasu dwa dyski Seagete'a 17.2 Gb (usiłuję go zwrócić na gwarancji bo ma 43 mb badsectorów :evil: ) a drugi Maxtora 15, ale oddałem bratu ciotecznemu. Co do reszty konfiguracji proszę nie komentować, nie każdy ma kasę na athalona czy pIV, zresztą mnie takie nie potrzebne bo w gry nie gram :-) Szczytem moich potrzeb jest jakieś K6-2 500 mhz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dystkietki sa jeszcze barszo przydatne np. do przenoszenia dokumentow, oddawania prac na uczelni (czasem nie przyjmuja poczta) i wielu innych, mnie bardzo podobaly sie stacje LS-120 nawet przez troche mialem, szkoda ze sie nie przyjely.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...