Skocz do zawartości
rebetlleyon

q8200 + Msi NEO f P35

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Koledze sprzedałem moją starą płyte z c2d e6300 ktory juz w nowych grach nie daje rady i myślimy o zmianie na quada... Tylko ze tu pojawia sie chyba problem? Msi neo p35 ma 3 fazowe zasilanie i czy ona w ogóle uciągnie quada? Oczywiscie najlepszym(najwydajniejszym) rozwiazaniem byloby wsadzenie q6600 ale on potrzebuje duzo więcej prądu niz q8200 wiec to jest pytanie do was. Czy ta płyta da rade z q8200 i czy będzie możliwość jakiegoś OC na niej? Dodam ze obecny e6300 jest wykrecony na 3,3ghz, tyle że napięcie w CpuZ dość mocno się waha...

 

Konfig zioma:

MSI NEO f P35

C2D e6300 3,3Ghz

2gb A Data 1066mhz+

Radeon HD4850

MODECOM MC400W

 

Dodam ze oprócz procesora planowana jest jeszcze wymiana karty graficznej na hd6850 oraz dodanie 2gb ram.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można zapodać quada, ale na wielkie oc nie licz. Miałem przez około pół roku Q6600@3.16@~1.2V w asusie P5B (zwykły - vanilla czyli również 3 fazy) i wszystko fajnie, stabilnie działało, mosfety jakoś bardzo się nie grzały, choć vdroop był spory. Btw Mobo wymieniłem nie dlatego że były problemy, ale z powodu p5q w bardzo dobrej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz, jesli udaloby sie wykrecic tego q8200 do 3ghz to byłoby ok. Głównie z kolegą gramy w bad company 2 i jemu zależy aby ta gra chodziła na full(jak i nadchodzący bf3) w directx 11 i tak sobie mysle ze po zmianie karty, dołożeniu ramu i podkręceniu tego q8200 do 3ghz nie powinno byc problemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...