Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Myszka laserowa, bezprzewodowa, dwa dotakowe przyciski z boku dalej/wstecz. Macie jakiś pomysł? Znalazłem b ciekawą oferte A4tech G10-770l. Okazało się, że nie można jej już zamówić, bo to stary model. No i jak tak patrzę po sklepach to myszka już nie osiągalna. Nawet cenę całkiem całkiem miała. Więc coś w ten deseń? Jakieś następstwo tejże myszki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A4tech XG760 jest z tej samej firmy, na porzadnym oprogramowaniu Oscar i w przystepnej cenie.

Ale jesli szukasz myszy o dokladnie takim ksztalcie jak ta, ktora podales (bo miales w rece i Ci pasuje), to oryginalnie nazywala sie Logitech VX revolution. Nowsza wersja to M705 Marathon.

Edytowane przez ainaruth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie A4techa o którym pisałeś wyżej, to chłopaki wymyślili że w podobnej cenie będą sprzedawać dwie myszki -> Mysz A4TECH G10-770 G10-660 laserpointer podkładka (1552750377) - Aukcje internetowe Allegro

 

Jestem w podobnym kłopocie, poszukuję czegoś takiego:

-do użytku biurowego

-bezprzewodowa

-duża, wygodna

-nadajnik nano

-pracująca na różnych powierzchniach

-porządna i relatywnie tania

 

Na tę chwilę niestety jedyne co spełnia te podpunkty to Logitech MX performance, ale nie ma bata żebym dał za myszkę 250zł. (MX1100 nie ma nano, M510 jest nie wygodna, M705 za mała)

Możecie polecić coś ze stajni A4techa, tracera itp?

 

dzięki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za przypomnienie, nie wiem dlaczego ale myślałem, że jest przewodowa. Przed chwilą zamówiłem w merlinie, dam znać jak się sprawuje.

 

Edit:

Po miesiącu użytkowania jestem więcej niż zadowolony. Myszka ma wszystko czego mógłbym od niej oczekiwać- jest wygodna, w miarę duża, wykonana z materiału chropowatego- ręka się mniej poci, zasięg nigdy mi nie przeszkadzał, ilość guzików optymalna, dzięki oprogramowaniu można zakodować dodatkowe funkcje. Nie wiem czego więcej mógłbym chcieć od myszki- za tę kasę rewelacja!

Edytowane przez kamusial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...