Skocz do zawartości
kris123

Podłączenie dekoderado monitora

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam takie pytanie, czy mógłbym podłączyć dekoder do monitora.

Mam antenę cyfrowego polsatu i bez problemu mógłbym pociągnąć kabel.

Teraz jest pytanie czy mógłbym kupić dekoder(i jaki) i jakąś przejściówkę do mojego monitora żeby to działało.

Mam monitor NEC v221W. Monitor nie ma wejścia HDMI (widziałem rożne wersje tego monitora).

Dane jego:

 

przekątna 	21,6 calitechnologia wykonania 	TNrozdzielczość nominalna 	1920 x 1080 pikselekontrast 	800:1jasność 	300 cd/m²maks. częst. odchylania pionowego 	76 Hzmaks. częst. odchylania poziomego 	81 kHzwielkość plamki 	0,248 mmczas reakcji plamki 	5 mskąt widzenia pion 	160 °kąt widzenia poziom 	170 °analogowe złącze D-Sub 15-pin 	takcyfrowe złącze DVI 	niegłośniki 	nieobrotowy ekran [pivot] 	nieszerokość 	514,5 mmwysokość 	372,5 mmgłębokość 	193,6 mmwaga 	4,2 kgkolor obudowy 	czarnydodatkowe informacje 	Monitor InformatioExpansion ModeContrastAuto AdjustLanguage SelectEcoModeBrightness
Lub jakąś karte TV do komputera/tuner do monitora z wejściem od kabla od talerza.

Jeżeli będzie szło to wysyłajcie linki z allegro.

Pozdrawiam

Edytowane przez kris123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...