Skocz do zawartości
janekwisniewskipadl

Radeon HD 4650 predkosc wiatraka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam te grafe. Zmienilem pasty z ori na Stg2 - zero poprawy.. Shift 2 smiga super, ale jak grafa dojdzie do 9x stopni to zaczyna ciac.. A wiatrak kreci sie na 50%.. dopiero powyzej 98 stopni na chwile wlacza sie na 100% i zbija temp do 95 lol. Wiec pobralem ati tray tools, chcac zwiekszyc predkosc wiatraczka podczas gry do 100% bo radiator to parzy caly czas.. Ale niestety nie wykrywa mi wiatraczka jest blad, ze nie znalazl zadnego sprzetu obslugiwanego ( fana ). Co radzicie?

 

Aha wszystkie programy pokazuja nadal 30% nawet jak zalacza sie te wieksze obroty - nie wiem dlaczego ;/

Edytowane przez Crash Zero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym laptopie jest tylko jeden wentylator i jest on sterowany na podstawie temperatury procesora. Pomimo tego że radiator na który dmucha jest połączony z tym z grafiki, jego prędkość jest niezależna od temperatury rdzenia graficznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym laptopie jest tylko jeden wentylator i jest on sterowany na podstawie temperatury procesora. Pomimo tego że radiator na który dmucha jest połączony z tym z grafiki, jego prędkość jest niezależna od temperatury rdzenia graficznego.

 

 

Czyli nie ma jakiejs szansy na przyspieszenie wiatraka?

 

 

 

 

Rzeczywiscie moglem, tam napisac, ale jakos mi sie to innym problemem wydawalo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...