Skocz do zawartości
Ruido

Monitor 21 - 22 cale. 2000zł. - 2500zł.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czas nadszedł na rozstanie się z moim wiekowym kompanem CRT Sony CPD-G220R/L 17.

 

Od paru dni błąkam się po zakamarkach Internetu i z każdym kolejnym artykułem, z każdym kolejnym postem mam coraz większy mętlik w głowie co do wyboru stosownego Monitora dla mnie.

 

Do czego ma służyć: Przede wszystkim filmy oraz gry (rts, strategie, w mniejszym stopniu shootery)

Zależy mi na: Jestem bardzo wrażliwy na wszelkie defekty i nieścisłości w wyświetlanym obrazie. Zatem nie zdzierżę żadnych opóźnień w wyświetlanym obrazie, srebrzenia i tego typu spraw :). Oczywiście złącze HDMI oraz dość prosty, klasyczny design.

 

Na chwilę obecną mocno zastanawiam się nad Dell U2410. Macie jakieś inny propozycje bądź zastrzeżenia co do mojego wyboru ?

 

Wszystkim z góry dziękuję za czas oraz radę.

Edytowane przez Ruido

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli monitor do gier i masz tak wysoki budżet, to może Mitsubishi RDT233wx-3D? 120Hz (lepsza płynność przy odpowiedniej ilości fps oraz ewentualnie 3D), bardzo dobre czasy reakcji, matowa matryca, ekran IPS.

W sumie mało wiadomo o tym monitorze, dopiero wchodzi na rynek japoński, ale połączenie IPS i odświeżania 120hz = win.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli monitor do gier i masz tak wysoki budżet, to może Mitsubishi RDT233wx-3D? 120Hz (lepsza płynność przy odpowiedniej ilości fps oraz ewentualnie 3D), bardzo dobre czasy reakcji, matowa matryca, ekran IPS.

W sumie mało wiadomo o tym monitorze, dopiero wchodzi na rynek japoński, ale połączenie IPS i odświeżania 120hz = win.

 

Nie powtarzaj (fałszywych) plotek. Mitsubishi RDT233wx-3D NIE ma matrycy 120Hz więc żadnego wzrostu fpsów nie będzie.

O E2370V też pisali (ci co nawet go na oczy nie widzieli, że ma matrycę 120Hz, a niektórzy przypisywali mu nawet 3D).

Edytowane przez hey89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poważnie? Widziałem ostatnio sporo newsów o tym monitorze i wszędzie pisali o 120Hz. W takim razie szkoda, że to nieprawda. :(

 

Taa, zwróć uwagę że wszystkie newsy mają tę samą treść. Jak kupowałem poprzednio Dell-a to też dałem się zwieść newsom, "niezależnym" testom i poradom specjalistów z forum (którzy okazali się być sprzedawcami Della).

Więc przy kolejnym zakupie postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce i "newsy" sprawdzam u producenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...