Skocz do zawartości
inos

Corsair 850W

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę kupić zasilacz Corsair CMPSU-850AXEU 850W ale zauważyłem że ten sam sklep który ma ten zasilacz ma także Corsair CMPSU-850AXUK 850W o prawie 40 zł taniej.Ktoś wie czym one się różnią gdyż nawet obsługa tego sklepu nie wiedziała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pewności, ale Klaus chyba ma rację. Zasilatory sprzedawane w UK mają taką końcówkę w kodzie produktu i pewnie różnica jest tylko we wtyczce. Reasumując są to te same zasilacze różniące się rodzajem końcówki kabla. 40zł? Imo bierz ten UK, a kabel pewnie gdzieś się wala pod biurkiem lub użyj ze starego zasilacza :wink: pzdr

 

EDIT

Jak już zakupisz wyżej wymieniony to mógłbyś napisać kilka słów jak się sprawuję, jak tam tryb pół-pasywny, jaki zestaw itd. itp. :D

Edytowane przez chemiczny_ali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pewności, ale Klaus chyba ma rację. Zasilatory sprzedawane w UK mają taką końcówkę w kodzie produktu i pewnie różnica jest tylko we wtyczce. Reasumując są to te same zasilacze różniące się rodzajem końcówki kabla. 40zł? Imo bierz ten UK, a kabel pewnie gdzieś się wala pod biurkiem lub użyj ze starego zasilacza :wink: pzdr

 

EDIT

Jak już zakupisz wyżej wymieniony to mógłbyś napisać kilka słów jak się sprawuję, jak tam tryb pół-pasywny, jaki zestaw itd. itp. :D

 

Ja wziąłem UK i wtyczka była normalna.

A co do zasilacza, to jest to chyba najlepszy model na rynku.

Jak miałem podłączony jeden to na konfigu 980x i 2gtx580, wentylator zaczynał pracować tylko w benchmarkach, a i to wentylator bardzo szybko reagaował, w momencie dogrywania kolejnego testu schodził z obrotów. A tak poza tym błoga cisza, (w przeciwiństwie do Chiefteka). Przy dwóch spiętych, na 990x, 3xgtx580 wcale nie słychać zasilaczy.

Zresztą wystarczy spojrzeć na choćby jakość wykonania, czy samo pudło w jakim przychodzi zasilacz. Po prostu klasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...