Skocz do zawartości
o.O

Laptop do pracy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Potrzebuję kupić komputer do pracy i jak normalnie bez namysłu wziąłbym komputer stacjonarny, tak teraz to musi być laptop.

Będzie on używany głównie do programowania, przeszukiwania internetu + może jakaś muzyka. Gry raczej odpadają, filmy też.

Na pewno potrzebuję co najmniej 17 cali ekran, dość dobry procesor i co najmniej 3 GB pamięci. No i niech ma od razu jakiegoś Windowsa.

Nie potrzebuję jakiegoś bardzo pojemnego dysku, super karty graficznej. Bateria nie musi być bardzo wytrzymała, bo i tak będzie podłączony często, ale jakby sporo trzymała to się nie obrażę :)

Cenowo chcę się zmieścić w 2000zł.

 

Z tego co sam poszukałem to wynalazłem to: Samsung NP-RC710-S02PL W7HP w niskiej cenie! Laptop Samsung w OleOle.pl (i to jest górna granica cenowa)

 

Co myślicie o tym sprzęcie? Znalazło by się coś podobnego za niższą cenę? Albo coś lepszego w tej samej?

Może być też coś trochę gorszego, jeśli cena byłaby znacząco niższa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie najgorszy, choć z tym budżetem ciężko będzie cokolwiek wybrać "zadowalającego" szczególnie 17 calowego[jest ich bardzo mało]

 

ja bym sie pokusił o np. model Samsung RC710 (NP-RC710-S04PL) (I5]

 

lub rozważeniem 15 calowych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, ale ten model co podałeś jeszcze drożej wychodzi, a ja próbuję zejść w dół z ceną.

15 cali całkowicie odpada, więc chyba będę musiał kupić ten model, który znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...