Skocz do zawartości
czater

Problem z DIR-300 i WiFi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Posiadam u siebie w domu Dlink Dir-300 już od 3 lat. Mam na nim zainstalowanego DD-Wrt, który nie sprawiał do niedawna żadnych problemów. Od jakiegoś czasu internet zaczął trochę gorzej chodzić, w grach internetowych zauważyłem duże skoki pingów. Początkowo byłem przekonany, że problem leży po stronie neostrady ale po bezpośrednim połączeniu laptopa z modemem okazało się, że pingi są jak najbardziej prawidłowe i nic nie przerywa. Następnie zacząłem badać router i okazało się, że gdy pinguje go co jakiś czas pojawia bardzo wysoki ping (np 800, 700). Podobnie jest gdy pinguje onet czy inne popularne serwisy, między pingami normalnymi pojawiają się bardzo wysokie. Podobnie z gram internetowymi o których wspomniałem. Dotychczas takich problemów nie było. Nie wiem co się teraz stało. Próbowałem już resetu i ponownej konfiguracji routera która nie pomogła. Zaznaczę też, że pingowanie przynosi takie same rezultaty na dwóch różnych laptopach. Co ciekawe jeśli włączę na raz pingowanie np onetu i routera to wysokie pingi i gubienie pakietu gwałtownie się zmniejsza. Czy ktoś może mi powiedzieć co się dzieje? :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...