Skocz do zawartości
konrad12601

problem z dzwiekiem

Rekomendowane odpowiedzi

witam,mam problem z dzwiekiem.moja plyta to asus p5k pro,na niej zintegrowana karta muzyczna realtek alc883.po instalacji systemu i sp3,w ktorym jest juz poprawka kb888111,zainstalowalem sterowniki do dzwieku.ustawilem na wyjscie w panelu realteka na "6ch" ,gdyz mam glosniki 5.1.podlaczylem glosniki,i tu moj problem.w zakladce wejscie/wyjscie audio jest taki panel do testowania glosnikow ,czy dobrze sa podlaczone.w plyte glowna dobrze podlaczylem,ale gdy testuje w tym panelu to normalnie dzialaja mi tylko lewy i prawy przedni glosnik.gdy naciskam zeby dtwarzalo muzyke z tylnych lewego i prawego i centralnego,to wtedy ta muzyczke odtwarza mi na wszystkich glosnikach,nie umiem tego ustawic zeby poszczegolne glosniki graly.zwaizany jest tez z tym problem gdy np w wmp slucham muzyki,to ona gra we wszystkich glosnikach,ale strasznie trzeszcza te glosniki,w filmach tak samo.Gdy kiedys instalowalem system od nowa i sterowniki to cos mi sie udalo zrobic zeby nie trzeszczaly i zeby muzyka dobrze grala,tylko nie pamietam co.wiem ze napewno problem jest w sterownikach,isntalowalem juz te ze strony asusa,ze strony realteka i nic nie pomoglo,nadal trzeszcza.macie jakeis pomysly?

ps.dodam tez,ze w panelu sterowania w dzwieki i urzadzenia audio przyspieszanie sprzetowe mam ustawione na ograniczone,gdy zmienie na pelne to po ponownym uruchomieniu systemu nadal jest ograniczone

Edytowane przez konrad12601

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...