Skocz do zawartości
Dares

Podkręcanie GF4 Ti4200

Rekomendowane odpowiedzi

Patrząc na Twoje wyniki w 3d marku to nie masz za bardzo co się przejmować że Twój GeForce nie chce się bardziej kręcić.

Tu bym się kłócił - tyle to ja mam na niekręconym procu 8)

Niekręcony procek :) tylko jaki...tyle co mój kręcony. Grafa widzę podobna, inne stery i płyta główna. A 1,3k pkt różnicy :(

zmieniam zdanie: proc taki jak mój :) tym gorzej dla mnie :D Choć z pewnością ramu 2x więcej i lepiej przetaktowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w takim razie Dares polecam zaryzykować z innymi sterownikami , popsuć coś w biosie -u mnie poskutkowało :)

stery zmieniam i kombinuje cały czas. Myślę o większym puszczeniu pamiątek, ale temat timingów jest mi całkowicie obcy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w takim razie Dares polecam zaryzykować z innymi sterownikami , popsuć coś w biosie -u mnie poskutkowało :)

stery zmieniam i kombinuje cały czas. Myślę o większym puszczeniu pamiątek, ale temat timingów jest mi całkowicie obcy :D

Mi coś tam się obiło o uszy kilka razy o te timingi , jakoś się tam obliczało ile pamięci mogą wycisnąć tylko nie bardzo pamiętam jak to się robiło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi coś tam się obiło o uszy kilka razy o te timingi , jakoś się tam obliczało ile pamięci mogą wycisnąć tylko nie bardzo pamiętam jak to się robiło

A zgłębienie tej wiedzy może być kluczem do sukcesu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi coś tam się obiło o uszy kilka razy o te timingi , jakoś się tam obliczało ile pamięci mogą wycisnąć tylko nie bardzo pamiętam jak to się robiło

W timingach jest prosta zasada - im niższe tym lepsze.

Niestety mam jednego Kingsona a dwie noname i timingi na "by SPD" (czyli nędza), ale obniżając taktowanie pamięci i zmniejszając timingi wyniki się zmieniają, choć bardziej PCMarka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno i się zwijam , już dawno po dobranocce :) , u mnie najlepsze wyniki miałem na detonatkach 40.72

pozdro , wysokich wyników życzem

oj ile tych Detków było.... Teraz też mam 40.72, ale najlepsze miałem na 44.03... pamietam czasy 6.31. Te dopiero wymiatały :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przy normalnym ustawieniu wyciągałem maks 10,8k !!! Aż 2k róznicy  :(

Włąśnie coś strasznie cienko. Raczej będzie to wina sterów, ustawienia pomięci nie dadzą więcej jak 3%. 10,5k mam na niepodkręconym procku 1533MHz i karta na 275/554.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przy normalnym ustawieniu wyciągałem maks 10,8k !!! Aż 2k róznicy  :(

Włąśnie coś strasznie cienko. Raczej będzie to wina sterów, ustawienia pomięci nie dadzą więcej jak 3%. 10,5k mam na niepodkręconym procku 1533MHz i karta na 275/554.

Pozdr.

sterów, a może SiS 655 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy tu macie pentiaki po 3Ghz 8O a ja sobie na antku 2,2Ghz spokojnie 14k wyciagam :D 8)

tyle, że grafa i pamiątki podkręcone do granic wytrzymałości :D

No niby tak ale to jest P4 8O 3Ghz 8O a nie antek za 250zł :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy tu macie pentiaki po 3Ghz 8O a ja sobie na antku 2,2Ghz spokojnie 14k wyciagam :D 8)

tyle, że grafa i pamiątki podkręcone do granic wytrzymałości :D

No niby tak ale to jest P4 8O 3Ghz 8O a nie antek za 250zł :lol: :lol:
Coś nie tak, wydaje mi się ze na takim konfigu 14-15k powinien mieć. A może do tego sisa są jakieś stery typu SIS AGP Driver do SIS 735.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś nie tak, wydaje mi się ze na takim konfigu 14-15k powinien mieć. A może do tego sisa są jakieś  stery typu SIS AGP Driver do SIS 735.

Pozdr.

Mam najnowsze SiS AGP Driver 1.16a :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HDD to ja mam wręcz nędzne - marna Baracuda IV

to jestem lepszy....mam je dwie. Już dawno myślałem o 8 megowych Caviarach :)

He, he - "Chcesz wiecej - look'nij na WWW" - też mam dwie, tylko druga jeszcze gorsza (5400RPM)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witek_p --> HDD to ja mam wręcz nędzne - marna Baracuda IV

A co do 15k - niewielu się to udało (jedynie na niewiarygodnie wykręconych kartach)

Ja też mam BIV i wynik to ok. 1000.

Pozdr.

Ja mam skromnie 980 punktów 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...