Skocz do zawartości
Pitbull82

FX5600 256MB

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie 256 Mega pały na karcie to moze sie sprzydać

do gier posiadających textury w wysokiej "wyższej rozdzielczości"

i powyżej 1024x768 :) problem w tym że ta karta za bardzo wydajna nie jest i w tych rozdzielczosciach np. w UT2003

osiąga gorsze wyniki niż GF4200 :) więc reasumując te 256 MB to tylko chwyt marketingowy dla LAMERÓW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta karta ogólnie jest gorsza o ti4200; nie polecam

To zależy wczym? w starych testach jak q3 czy 3dmark2001 tak, ale nie wiele. Jeśli natomiast weżmieny nowe rzeczy takie jak dx9 a do tego FSAA i Anso to ten FX miażdzy Ti4200.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crazy_Ivan ---> he he ubieles mnie, dzieki mojemu providerowi.. wysylalo posta chyba z 2 minuty :(

 

a wracjac do tematu to ta wydajnosc w dx8 to chyba wynik poiadania tylko jednej jednostki teksturujacej przy 2 gf4ti...

 

musze przestac czytac recki nopwych grafik bo sie smutno robi... karte mam rok a wychodzi na to ze trzeba by juz wymienic.. no i pozegnac sie z aa i anizo.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi jednostkami to się zgadza dwe Ti dają mu przewagę, ale bez przesady jak ktoś ma teraz Ti4200 to nie będze wymieniać bo to bardzo dobra karta. Co innego jak ktoś ma słabszą i chce kupic coś mocnego to ma problem czy większa wydajność w starszych grach (i na starszych silnikach) czy postawić na "nowoczesnośc" z dx9 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta karta jest bardzoo słaba , pod żadnym pozorem jej nie bierz , za tą cene możesz mieć dużo lepszego 9500pro.Te 256MB to tylko chwyt marketingowy , ta karta to najgorszy bubel jaki możesz kupić za tą cene.Ale jak Cie podnieca te 256MB to kupuj , i ciesz sie słabą wydajnością w grach.Zwróc uwage że ta karta jest taktowana zagarem 325/500 , a nawet wersja ultra (400/800) jest słabsza od 9500pro choć niewiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też wybrałbym 9500 pro (lub 9500 i zrobl moda). Jest w podobnej cenie lub troche tańszy, i nawet wydajniejszy od Ti4600 w starych programach i od FX5600 w nowych aplikacjach (DX9)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta karta jest bardzoo słaba , pod żadnym pozorem jej nie bierz , za tą cene możesz mieć dużo lepszego 9500pro.Te 256MB to tylko chwyt marketingowy , ta karta to najgorszy bubel jaki możesz kupić za tą cene.Ale jak Cie podnieca te 256MB to kupuj , i ciesz sie słabą wydajnością w grach.Zwróc uwage że ta karta jest taktowana zagarem 325/500 , a nawet wersja ultra (400/800) jest słabsza od 9500pro choć niewiele.

ja niechcę jej brać, tylko pytam się o opinie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...