Skocz do zawartości
Gracjan1987

Problem z przekierowaniem portu

Rekomendowane odpowiedzi

Sytuacja wygląda następująco. Mam router od neostrady zte831, chcę przekierować porty tak, aby po wpisaniu zewnętrznego adresu ip pojawiał się dostęp do localhosta na jednym z komputerów, ten komputer ma przypisane ip na sztywno, więc nie powinno to sprawiać problemu. Niestety po wpisaniu zewnętrznego ip pojawia się tylko i wyłącznie panel z ustawieniami routera. Próbowałem już różnie, ale nie udało mi się nic osiągnąć.

Siedzę na tym już kilka godzin, ale niestety nic się nie dzieje. Mam już ustawione dynamiczne dns.

Jak ktoś wie jak to zrobić będę niezmiernie wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co Ty chcesz dokladnie osiagnac? WWW? FTP? POP? RDP? BitTorrent? czy jeszcze cos innego? wiesz ze kazda usluga dziala na innym porcie i to wlasnie ten konkretny port musisz przekierowac (chyba ze laczac sie zdalnie jestes w stanie definiowac port na ktorym nawiazujesz polaczenie)?

 

Mozesz poza wytlumaczeniem wrzucic screen ze strony konfiguracyjnej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcę osiągnąć możliwość zdalnej obsługi programu, gdyby IP kompa było jednocześnie IP zewnętrznym to raczej nie byłoby problemu. Ogólnie ma to działać tak wpisuję adres IP i dostaję połączenie do tego kompa i programu.

Wiem, że chaotycznie to opisuję, jutro postaram się załączyć screeny z konfiguracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...