Skocz do zawartości
pho

Dell studio 1555

Rekomendowane odpowiedzi

Wymieniał ktoś z was kiedyś może obudowę matrycy wraz z zawiasami ? Bo niestety mój Dell'ik upadł sobie i pękła obudowa w okolicach zawiasu jak i on sam został uszkodzony ... I mam zamiar ja wymienić. Więc moje pytanie brzmi można gdzieś dostać obudowę wraz z zawiasami poza allegro ? czy zostaje mi tylko allegro i polowanie na jakieś ciekawe oferty. Czy taka wymiana jest skomplikowana czy wystarczy śrubokręt i jakaś dokumentacja ze strony dell'a.

Edytowane przez pho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej na allegro. W autoryzowanych serwisach della tez dostaniesz ale pewnie bedzie drogo.

 

Do wymiany bedzie potrzebny wkrętak krzyżakowy. Musisz wymontować całe skrzydło matrycy - odkrecic najpierw dół, odpiąc kable od wifi, potem górny panel, odpiąć taśmy i kable oraz wykręcić zawiasy z dolnej obudowy.

 

Z tego co pamietam to sama ramka matrycy jest tylko na zatrzaskach - na zawiasie zdejmiesz podkłądając wkrętak i podważając, całą resztę odpstykniesz palcami, pociągając od strony matrycy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej na allegro. W autoryzowanych serwisach della tez dostaniesz ale pewnie bedzie drogo.

 

Do wymiany bedzie potrzebny wkrętak krzyżakowy. Musisz wymontować całe skrzydło matrycy - odkrecic najpierw dół, odpiąc kable od wifi, potem górny panel, odpiąć taśmy i kable oraz wykręcić zawiasy z dolnej obudowy.

 

Z tego co pamietam to sama ramka matrycy jest tylko na zatrzaskach - na zawiasie zdejmiesz podkłądając wkrętak i podważając, całą resztę odpstykniesz palcami, pociągając od strony matrycy.

 

Danke, za dość szczegółowy opis ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...