Skocz do zawartości
XxKubaSizexX

Ustawienia głośników

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wczoraj kupiłem głośniki Creative A220. Kupiłem je ze względu iż gram na perkusji, a moich starych głośników nie było przy tym słychać. Gdy je podpiąłem szczerze powiedziawszy dobrze grały, ale dałem głośniej to nie było słychać jakiejś wyraźnej różnicy, a gdy pokrętło było przy końcu to już w ogóle nic to nie dawało a tylko był większy szum. I teraz moje pytanie : czy da się jakoś ustawić te głośniki, żeby lepiej grały? Szczerze powiedziawszy nie znam się na głośnikach i gdy przyszedłem do sklepu powiedziałem po prostu, że potrzebuję jakichś mocnych głośników, więc sprzedawca dał mi te. Mój problem polega na tym, że gdy gram to perkusja zagłusza (już nie całkowicie ale jednak) dźwięk i ciężko mi jest wyczuć rytm. Jeśli ma ktoś pomysł jak ustawić Equalizer, żeby można było dać głośniej bez jakiegoś większego szumu to bardzo proszę o pomoc :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po pierwsze sprzedawcą nie zawsze można wierzyć, najlepiej poczytać, popatrzeć w internecie co jest godnego uwagi i dopiero kupić.Uważam ze eualizerem tu nic nie zdziałasz. Ogólnie kupiłeś słabe głośniki (4W). Proponuje sprzedać, dołożyć 100zł i kupić np Genius SP-HF 1800A Genius SP-HF 1800A zestaw 2.0 - Głośniki komputerowe - Genius SP-HF 1800A zestaw 2.0 cena od 189.78zł mają 50W, ładnie grają i cena przyzwoita. Możesz poszukać też na allegro może będą taniej. Poniżej 100zł nie kupisz dobrych głośników. Jaką masz kartę dźwiękową?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem tyle,że mam zintegrowaną, lecz nie wiem jaka płyta główna. Komputer jest stary z 2006r. a czy karta dżwiękowa ma duży wpływ na GŁOŚNOŚĆ muzyki?

 

Na głośność nie ale na jakość ma bardzo dużą. Pewnie nie masz alc888 więc przydałoby się też dźwiękówkę kupić i te głośniki które podałem to będziesz miał głośno i czysto. Edytowane przez michalelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie będę te głośniki wymieniał w tamtym sklepie i nie wiem czy będą te co napisałeś (szczerze powiedziawszy to bardzo wątpię)

 

Nie wiem czy dasz rade wymienić, jak już to lepiej oddać a w zamian dostać kasę i kupić te co podałem przez internet na przykład i jakiś czas ci posłużą a żeby wykorzystać pełnie ich możliwości dokupić kartę dźwiękową myślę że do twoich zastosowań jest to wskazane. Sam widzisz jak jest sprzedawca dał ci "mocne" 4W głośniki za 100zł:-) a ja ci proponuje dużo lepsze i 50W za 180zł. Tak w ogóle to ile chcesz przeznaczyć na głośniki? Zaproponowałem najlepsze w kategorii cena/jakość Edytowane przez michalelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie problem rozwiązany. Odzyskałem pieniądze z tamtych głośników i prawdopodobnie kupię te które mi napisałeś. Dzięki wielkie za pomoc ;)

 

Sam bym je kupił ale szkoda mi kasy:). Za 200zł z wysyłką na allegro kupisz, chyba że gdzieś taniej znajdziesz. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...