Skocz do zawartości
kubeczkus

Ocena Della

Rekomendowane odpowiedzi

hejka

 

normalnie debiutuje na forum internetowym - to moje pierwsze podejście wiec prosze miejsce wyrozumiałosć. Piszę z takim oto problemem. Moja mam chce zrobić tacie prezent na świeta w postaci nowego laptopa, jednak nasze pojecie o tych sprawach jest co namniej małe... Tata kiedys (z 2 tyg. temu) pamiętam mówił mi o Dellu Inspiron M5110. Dzisiaij chwyciłem w rece gazetke komputronika i jest w niższej cenie, wiec wpadłem na pomysł czy by mu go nie kupić. Ale potrzebuje wiecej szczegółów o tym modelu - bateria i jej żywotnosć to podstawa. Możecie coś podpowiedzieć? Jutro jeszcze przejde sie do salonu do nich i spróbuje pogadac, ale w mieddzy czasie czekam na wasze opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Komputronik jest jednym z droższych sklepów, więc warto zawsze sprawdzać ceny również w innych.

2. Z della polecałbym raczej Vostro za lepsze wykonanie, aluminiową obudowę, matową matrycę i o rok dłuższą gwarancję.

3. A tak ogólnie to jakie zastosowania? Co tata robi lub miałby robić na laptopie, do czego używać, czym się zajmuje? Internet, praca w Word/Excel itp czy może filmy na TV albo projekty graficzne?

4. Praktyczne testy baterii znajdziesz w recenzjach, ale ciężko dorwać konkretnie taki model na jakimś portalu, więc trzeba się tylko sugerować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inspiron to nie jest najlepsze wyjście - słaba matryca, przeciętne wykonanie i co najwyżej przeciętna kultura pracy (głośny i cieplutki).

 

Definitywnie szukaj lapka w innych sklepach - w Komputronie raz że ciężko o fachową radę, a dwa że ceny bywają kiepskie (choć to nie reguła).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...