Skocz do zawartości
krzysztofci

Monitor do 1200

Rekomendowane odpowiedzi

Mojemu poczciwemu CRT zdarza się nie trzymać już rozdzielczości, w związku z czym chciałbym w najbliższym czasie kupić jakieś LCD ~23" z TV. Rozglądając się w mojej mieścinie moją uwagę przykuł taki oto Samsung:

 

Samsung T24a550

 

Monitor w zasadzie już bym kupił gdyby nie fakt że cena tego LCD skoczyła do góry o 200PLN w porównaniu do ceny z przed ~2 miesięcy, nie wiem czy jest to może spowodowane ostatnimi powodziami we wschodniej azji czy może to jest po prostu taka świąteczna promocja.

 

W każdym bądź razie z racji tego, że muszę się liczyć z wydatkiem nie 1000 a 1200 złotych muszę się ponownie zastanowić czy to aby będzie najlepszy wybór, dlatego chciałem się poradzić jaki monitor kupić. Czy ten samsung to jest dobry wybór? Oglądając go w MM obraz wydawał mi się bardzo przyzwoity, kwestią dyskusyjną jest tuner, którego w sklepie nie mogłem dobrze sprawdzić z uwagi na fakt, że połowa monitorów/telewizorów jak mi powiedział sprzedawca jest podłączona do jednego wspólnego źródła sygnału.

 

Monitor ma służyć do pracy w pakiecie biurowym, oglądania filmów, przeglądania internetu, i pracy w programach CAD/CAM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej brać tuner wewnętrzny, chodzi o lepszą współpracę z monitorem, no i trzeba pamiętać, żeby tuner dekodował sygnał mpeg4, bo jak nie będzie to po tym jak przejdziemy na nadziemną telewizję, nie pooglądasz sobie tv,

 

polecam: LG M2380DF-PZ LG M2380DF-PZ - opis, informacje, dane techniczne produktu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej brać tuner wewnętrzny, chodzi o lepszą współpracę z monitorem, no i trzeba pamiętać, żeby tuner dekodował sygnał mpeg4, bo jak nie będzie to po tym jak przejdziemy na nadziemną telewizję, nie pooglądasz sobie tv,

 

polecam: LG M2380DF-PZ LG M2380DF-PZ - opis, informacje, dane techniczne produktu

 

Pisząc o monitorze z TV miałem na myśli Tuner cyfrowy oczywiście.

Z tunerami wewnętrznymi nie mam dobrych skojarzeń, żaden u mnie się nie sprawdził z powodu tragicznego odbioru (żyła wodna?), dlatego też wolałbym tuner wbudowany w monitor. zapewne dużo bliżej takiemu tunerowi do tunerów montowanych w TV niż tunerowi karty wewnętrznej.

 

Co proponowali byście jeśli chodzi o monitor z TV. Nie chciał bym kupić bubla tak jak to się naciąłem kiedyś kupując IIYAMA LS902UT. Połasiłem się na markę wówczas niestety.

 

Ogólnie jeśli chodzi o monitor wole nieco dopłacić i mieć rozwiązanie ALL IN ONE, niż martwić się co zrobić z nie wykorzystaną kartą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...