Skocz do zawartości
pawlack

Problem z uciążliwymi procesami

Rekomendowane odpowiedzi

witam po długiej przerwie 8O

odkąd przesiadłem się na windows7 (2mies) mój procesor jest nadmiernie obciążony przez takie procesy jak:

- hale.exe

- bump.exe

- find.exe

 

Procesor zamiast standardowych 1-5% obciążenia rutynowego jest obciążony w 65-90%. Po zamknięciu tych procesów obciążenie stabilizuje się na 5%. Sprawdzająć procesy w Process Exploator hale.exe , bump.exe i find.exe znikają i pojawiają się, ciężko je zamknąć. Procesy te mogę usunąć, ponieważ wiem gdzie się znajdują. Adres do nich:

C:\Users\nazwa_usera\AppData\Local\Temp\5AAC.tmp

Usuwanie nic nie daje bo po ponownym włączeniu komputera procesy te znowu obciążają procesor. Po miesiącu znudziło mi się ciągle usuwanie tych plików tymczasowych.

Czy istnieje jakaś rada na całkowite ich usunięcie ?

Dodam że pełne skanowanie esetem nie pomogło, ccleaner też nie.

Na życzenie mogę zamieścić logi z process explorera ale myśle że są zbędne.

Za każdą sugestie będe bardzo wdzięczny

Pozdrawiam 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

być może to pomoże:

hale.exe

 

(...)its a program part of the Chew7 products. That means its a file that makes sure that the Windows activation software cannot verify whether its genuine (original) or not. Chew7 was create because they consider that this Windows activation software is a spyware, which technically is true(...)

Spróbuj może zainwestować 500pln w licencję na Win7 home.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...