Skocz do zawartości
slawek_wroc

Przeprowadzka i internet

Rekomendowane odpowiedzi

Przeprowadzam się niedługo na nowe mieszkanie i mam małą zagadkę.

Chodzi mi o to że cała kamienica jest po remoncie.

Na nowe mieszkanie trwa załatwianie wszelkiego rodzaju papierów (gaz, elektryka itd.)

Chodzi mi o kabel telefoniczny i internet

W nowym mieszkaniu nie znalazłem gniazdka telefonicznego, ale zakładam że skrzynka z łączami telefonicznymi w kamienicy jest.

W jaki sposób to załatwić, aby ew. kabel telefoniczny doprowadzić do mieszkania i z kim rozmawiać na ten temat.

Na swoim starym mieszkaniu mam Netię na łączu tepsy. Chciałbym również doprowadzić tego operatora u siebie z pominięciem rozmów w TPSA

Netia ma swoich ludzi co doprowadzają kabel ze skrzynki do mieszkania i jaki to jest mniej więcej koszt dla właściciela mieszkania??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, bo zwykle dba o to deweloper, spółdzielnia czy właściciel. Sam szukając mieszkania wybierałem je pod kątem choćby z tego względu, że znaczna większość nie miała np. podłączenia do gazu czy "kablówki" itp Proponowałbym się na początek zorientować co oferuje "góra" i czy na pewno masz wszytko podciągnięte do budynku (nowy powinien mieć, ale remontowana kamienica niekoniecznie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...