Skocz do zawartości
mfiolek

Windows 7 awaria

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam ystem Windows 7. Wczoraj zamknaoem go porpawnie ale dzisiaj kiedy go uruchomilem pojawil sie czarny ekran i zaczal wypisywac ze obcina uszkodzone pliki i cos odzyskuje. Po zakonczenuiu tego zaczal sie uruchamiac ale nie moge sie zalogowac jako uzytkownik. (mialem zalozne 2 konta : administrator i urzytkownik). Moge zalogowac si etylko jako administrator a przy probie logowania jako uzytkownik wyswietla komunikat: "Logowanie usoug Klient zasad grup ni epowodlo sie. odmowa dostepu>"

Wiec zalogowalem si ejako administrator i sprawdzam uzytkownikow- jest tylko administrator tak jak by wycial pozostalych. Nie da si etez odac zadnego uzytkownika, antywirus nei da sie uruchomic.

Acha i jeszcze jedno po zalogowaniu si ejako admin pojawia si ena samym poczatku komunikat o nazwie okienka: Lokalizacja nie jest dostepna. A w tym okienku napis:"Lokalizacja c:\windows\system32\config\systemprofile\desktop odwoluje sie do lokalizacji ktora nie jest dostepna. Moze ona si eznajdowac na dysku twadym tego komputera lub w sieci. upwenij sie ze dysk jest wlasciwi ewlozonyi z emas zpolaczenei z internetem"

 

Nie wiem co jest grane a jest to dla mnei o tyle wazne gdyz na profilu uzytkownika mam ulubione strony wprzegladarce zapisane, GG (uzytkownikow nei wyeksoprotwalem), zapisane hasla. co prawda moge wejsc przez eksplorera w katalog uzytkownika ale jak skopiowac uzytkownikow albo ulubione strony firefoxa to nei wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...