Skocz do zawartości
jau

Laptop, który pociągnie Starcrafta2

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję możliwie najtańszego laptopa, który pozwoli uruchomić Starcrafta 2 w najniższych detalach. Nie mam pojęcia jak odnoszą się podzespoły z laptopów do podzespołów desktopowych. E2140, 2GB Ram i HD3650 256MB DDR3 wystarczał mi spokojnie. Czy znajdę coś o podobnych możliwościach do 1500zł (nowy)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby grać w Starcrafta 2 na średnim poziomie detali (nie graj na niskich bo to tragicznie wygląda) powinienes mieć conajmniej:

dwurdzeniowy procesor o taktowaniu conajmniej 2 GHz

conajmniej 2 GB RAM

karta grafiki o wydajnosci conajmniej jak stacjonarny GeForce 8600GT

wystrzegaj się laptopów ze zintegrowaną kartą intela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukaj czegoś droższego od lapków z ATI Mobility Radeon HD 5650 - na średnich detalach chodzi, mam lapa z tą grafiką i starym Core i5 (dwu rdzeniowym) i da się grać spokojnie, ale lepiej by było mieć coś mocniejszego- np. GT570M albo 7690M - MSI robi bardzo dobre i niedrogie laptopy gamingowe, tylko to bardziej są przenośne desktopy niż laptopy, bo do podróżowania pociągiem i używania go w trasie to się słabo nadają ( da się oczywiście, ale 10 razy wygodniej i dłużej zrobisz to na lapku nie gamingowym)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...