Skocz do zawartości
PACO

TATUAZ

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tylko jedno - robic sobie tatuaz na cale zycie to skrajna glupota... Szczerze Ci odradzam ten pomysl...

Dokładnie

A za kilka miesięcy będzie post

"Czesc wszystkim chce sobie usunąć tatuaz ale potrzebuje adresy

klinik w Poznaniu najlepiej jezyce albo okolice starego rynku

 

dzieki wszystkim za odpowiedzi "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecydowalem sie juz na tatuaz i posty o odradzaniu sa niepotrzebne  

ale dzieki

Hmmmm, a moge sie dowiedziec jakie pobudki Toba kierowaly? Wiem, ze to wscibskie pytanie, ale nie moge sie powstrzymac :wink: I'm just curious... :P

"Feel free to say no" :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FACET !!! 

 

zastanow sie 2 razy zanim cos zrobisz - ja mam tatuaz i chce go usunac :? - stwierdzilem ze glupota i szpan mnie kierowal do zrobienia tego i teraz tego zaluje - nie wiem cz nie do konca zycia juz :?

Jeśli takie coś ci sie przydażyło to naprawde musiał być nieprzemyślany pomysł.

Ja mam tatuaż od 2 lat (myślałem nad nim very długo) powiem jedno tatuaż to nie głupota to SZTUKA (nie każdemu sie podoba) ale Tatuaż z katalogu to IDIOTYZM !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedni moi znajomi raz sie upili poszli do salonu tatuazy, a niestety gosc ktory robil tatuaze tez byl pijany i zrobil im taki tatuaz na plecach : akumulator strzalka na du** i napis tu ladowac.

widac spodobali sie temu tatulazyscie :P :lol:

 

btw "ladowal" ich ktos potem ;) :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FACET !!! 

 

zastanow sie 2 razy zanim cos zrobisz - ja mam tatuaz i chce go usunac :? - stwierdzilem ze glupota i szpan mnie kierowal do zrobienia tego i teraz tego zaluje - nie wiem cz nie do konca zycia juz :?

Jeśli takie coś ci sie przydażyło to naprawde musiał być nieprzemyślany pomysł.

Ja mam tatuaż od 2 lat (myślałem nad nim very długo) powiem jedno tatuaż to nie głupota to SZTUKA (nie każdemu sie podoba) ale Tatuaż z katalogu to IDIOTYZM !!

Calkowicie popieram !!!

tez mam kilka i tylko jednego chcialbym sie pozbyc, wlasnie zrobionego z glupot, nieprzemyslanego.

BTW, polecam poczytanie wczesniejszych topicow o tattoo.

 

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=419...ighlight=tattoo

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=578...ighlight=tattoo

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=286...ighlight=tattoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie prosze was ! co wy [CIACH :D ] .

Tatuaz jak juz ktos sie zdecyduje to jest tak jak ktos pisal sztuka i wielki wypas dla tatuowanego. ALEEEEEEEEEEE najwazniejsze jest siedziec nad projektem nawet kilka dni. Poprostu trzeba byc 100% pewnym ze tatuaz ktory sobie zrobimy nigdy nam sie nieznudzi anie nieprzestanie podobac.Najlepiej jakby jescze byl unikalny czyli taki ktorego nikt juz poza nami niema albo ma kilka kilkadziesiat osob na swiecie z przyczyn czysto przypadkowych :) Sam mam tatuaz rok i za kazdym razem jak patrze na niego to nadal mi sie podoba. Wkrotce zamierzam robic nastepny.

 

 

Ps. Zna ktos moze stronke polska/zagraniczna obojetnie z duza iloscia wzorow tatoo ? albo z flashami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]

 

 

Ps. Zna ktos moze stronke polska/zagraniczna obojetnie z duza iloscia wzorow tatoo ? albo z flashami ?

http://www.google.pl

Wpisz : tattoo i ogladaj przez pare godzin

 

eeeeeeeeee obejrzalem juz mnostfo i na kazdej mala ilosc.

Kiedys mialem stronke - bylo chyba w 10000 zdjec taki ogromny posegregowany zbior i to nie reklama studia tylko stronka sama z siebie o tatoo ze zbiorem zdjec. Ale niezapisalem a probowalem ja odnalezc i lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak - tylko durnie zaluja, ze zrobili sobie tatuaz :P

 

I wcale nie sa durniami ze chca usunac - durniami sa dlatego, ze sobie bezmyslnie zrobili. Bo jesli ktos powaznie podszedl do tematu, przemyslal wszystko, zdaje sobie sprawe, ze tatuaz bedzie nosil przez cale zycie... i mimo wszystko chce sobie tatuaz zrobic - to niech robi.

 

Ja mam tattoo od dobrych 6 lat. Po 3 latach stwierdzilem, ze moje tattoo jest damskiego rozmiaru, i zrobilem sobie drugi na drugim ramieniu (tym razem meskiego rozmiaru :wink:). I teraz nosi mnie, zeby sobie ten pierwszy w jakis przemyslany sposob powiekszyc, bo zrobilem sie troche "niesymetryczny".

 

Zasada jest prosta:

"Najdzie cie na tatuaz - odpusc sobie i poczekaj. Jak po dwoch latach nadal bedziesz chcial miec tatuaz - zrob sobie. Wtedy bedzie pewnosc, ze nie poniosla cie moda, tylko naprawde sam z siebie chcesz miec cos unikalnego"

 

Tyle :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno to jest pic na wode... ja nie wiem czy to prawda ale z tego co słyczałem one wcale sie nie ścerają ale proponuje cosik takiego... sam mam takie cuś...looknij na to

najzwyklejsza henna, do kupienia w kazdym sklepie z babskim stuffem :wink: imho efekt zacznie sie tracic po kilku myciach :) ale zawsze cos zostanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z rocznymi tatuażami? Jak szybko się ścierają? To by była fajna sprawa - pochodzić ten rok, przyzwyczaić się i zadecydować.

jedz do sopotu na mociak, tam na dole, kolo fontanny (napewno wiesz gdzie ;)) robia takie dwu tygodniowe, a jak sie nie bedziesz myl, to moze i rok przetrzyma :P (joke) tylko nie wiem po ile to robia :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...