Skocz do zawartości
Jabar83

Resident Evil 6

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znalazłem żadnego tematu, a wyciekł jakiś zwiastun z Resident Evil 6. Z zapowiedzi wynika że będzie wersja na konsole i na PC również . Tym razem jedziemy do Chin. Powróci Leon Kennedy. Osobiście mam mieszane uczucia, aczkolwiek zapowiada się to lepiej niż Resident Evil 5. Bardziej mrocznie czyli tak jak w starych residentach. Martwią mnie jedynie wcześniejsze plotki jakie można było czytać na portalach. A mówiące o tym że Capcom w 6 części ma jeszcze bardziej iść w stronę strzelanki niż Survival'u. Opierając się na kiepskiej wg. mnie ostatniej części Operation Racoon City.

 

http://www.youtube.c...d&v=dRN0vmMNy0c

 

Trochę informacji o samej fabule i głównych postaciach w grze:

 

http://www.gry.banzaj.pl/Resident-Evil-6-Capcom-zdradza-szczegoly-nowej-rozgrywki-44828.html

 

Premiera październik/listopad.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem założyć dawno temu temat jak wyciekło pierwsze info o re6 ale jakoś tak z braku czasu nie założyłem. Jakiś porządny opis w 1 post-cie zobowiązuje :), a trochę już informacji o fabule/postaciach jest. Cieszy powrót zombiaków, koniec wieśniaków, wygląda na to, że wcielimy się w kilka znanych postaci w kilku miejscach na świecie. Jak to zwykle w przypadku RE bywa, jest to jeden z tych tytułów na które taki stary dziad jak ja potrafi jeszcze czekać jak napalona nastolatka :P

 

Niemniej jednak wkleję logo z re6 (tak naprawdę leciutki retusz, w rzeczywistości oryginał jest bardzo podobny do tego poniższego symbolu 6-stki) bo od momentu jego pojawienia się aż huczało w necie od "giraffe getting a blowjob" :lol2:

 

post-112033-0-71426500-1334078940_thumb.jpg

Czy naprawdę twórcom takich grafik brak jest wyobraźni?

Edytowane przez ojejku
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to chciałem wrzucić tylko zwiastun. Nie doszukiwałem się większych informacji a że nie było tematu to go założyłem. Dołożyłem linka z kilkoma informacjami o fabule i postaciach. Oczywiście warto już tu wspomnieć że będzie 3 bohaterów. W tym na pewno Leon i Chris. Chris ma walczyć z zombiakami w Chinach. Wspomniano też coś zakożonym Prezydencie USA z którym ma się zmierzyć Leon (RE4 ?) i sprawa najbardziej istotna. Otóż będzie można biec i strzelać jednocześnie. Także to jest duża zmiana

 

Co do loga to faktycznie ch.. to znaczy nie podoba mi się i tak ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do sprawy strzelania w miejscu. Wielu narzekało na to w RE 4 i RE 5. Mnie to akurat tak nie przeszkadzało gdyż wychowałem się na starych częściach grając jeszcze na PSX i PC (piękne czasy ;) ). Otóż dla mnie to był pewien element odróżniający tą grę od innych. Będąc w chordzie zombiaków nie mogąc się ruszyć trzeba było się sporo napocić by ubić wszystkich nie tracąc przy tym zbyt dużo energii. Do tego dochodziły elementy oszczędzania amunicji i jej zbierania. Czyli prawdziwy Survival Horror. Dlatego średnio mi się podobało rozwiązanie w RE 4 i 5, gdzie amunicji rzadko co brakowało. Gdyż zostawiały je zombiaki czy raczej coś co miało być zmutowane przez wirus. Bo starych zombiaków z RE 1,2,3, CV nie przypominały. Nie mówiąc już o tym rozpuszczaniu się ich po zabiciu. Wiele można zarzucić RE 5, bo RE 4 miała jeszcze jako taki klimat. W zasadzie RE 5 ratuje tylko świetna grywalność i jak tej nie zabraknie i będzie klimat zarażanego miasta w nocy (misje z Chris'em w Chinach) to mi tu zupełnie wystarcza. Czekam cierpliwie i mam nadzieję że tego nie spartolą. Zresztą zawsze mogę wrócić do starych części.

 

 

p.s ehh ta muzyczka z Save Room'ow w RE 2 i 3.. ;)

 

http://www.newgrounds.com/audio/listen/84009

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...