Skocz do zawartości
watcheer

Laptop do ~3 tys, pilne!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zostałem zmuszony do zakupu laptopa przez zdarzenia losowe, dlatego stawiam tutaj pytanie, jaki model wybrac do 3 tys, jestem otwarty na wszystkich producentow, oczywicie jezeli sa oni tego warci, moja uwage przyciagnal pewien HP'ek mianowicie model HP Pavilion dv6-6b66ew

link do aukcji allegro MOCNY HP Pavilion dv6-6b66ew i7/4GB/500/HD6770/W7 (2265473071) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

 

Sa jakies inne laptopy w tych cenach o zblizonych parametrach ? Zalezy mi na i7 i wydajnej grafice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydalniejsze będą na pewno mniejsze laptopy, bo mniej materiału do trawienia.

A laptop z i7 został poruszony tutaj:

 

 

PS. Przepraszam adminów i moderatorów, ale nie mogłem się powstrzymać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Caly czas waham sie z tym zakupem, obawiam sie HP'kow i ich temperatur, laptopa potrzebuje na codzień wiec nie mam zamiaru oddawac go po serwisach, obilo mi sie o uszy takze lenovo y570, mimo tego ze grafika mniej wydajna, brak kilku ciach!ł w porownaniu do Hp'ka jednak czy jest to dobry wybor ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto dodać ,że technologia przełączania karty amd/ati jest troche wkurzająca i stery wydają naprawdę rzadko przynajmniej dell.

Jak za 3k to bym celowal w nowe karty nv.

Edytowane przez venat0r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...