Skocz do zawartości
qhash

TV plazma/LCD 50" pod PlayStation3 / N-kę

Rekomendowane odpowiedzi

Mój kumpel szuka TV pod playstation 3 głównie a jako że będę go często odwiedział, obiecałem, że pomogę mu coś wybrać. Kiedyś inny mój znajomy kupił LG50PV350 i wydawało mi się, że to cacko nie z tej ziemi, to mu poleciłem ( http://www.redcoon.pl/B284257-LG-ELECTRONICS-50PV350_TV-Plazmowe?refId=ceneo ). On jednak wrócił z propozycją takie oto Samsunga PS51D550 (http://www.ceneo.pl/;01511299961-10.htm). Mówi, ze ma 3D i by to raczej brał no i ma 1" więcej ;).

 

Jakieś inne propozycję? Który z tych 2 w/w lepszy ?

Edytowane przez qhash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do konsoli to chyba tylko HD Ready, żeby to jakoś wyglądało Dołączona grafika

 

Ps. Przepraszam, ale nie mogłem się powstrzymać. Wypadałoby napisać czy kolega chce też podłączać PC bez potzeby odłączania konsoli, oglądać filmy z USB, korzystać na nim z internetu czy oglądać cyfrową kablówkę itp. Swoją drogą czemu plazma, a nie LCD z podświetleniem LED? Jak zobaczyłem pobór mocy tego Samsunga to stwierdziłem, że nawet mój komputer dedykowany grom w całości z monitorem tyle nie pobiera xD

Edytowane przez Prolog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie interesowałoby Cię 3D to przeglądnij ofertę SHARP. Z led 50 cali z 3D w tej cenie będzie ciężko. Z samsunga ponoć nie opłaca się niżej niż D6xxx ze względu na bajery. Niektóre modele sony mają wsparcie dla N satelitarnej. Jeśli miałbyś więcej kasy i chciałbyś dobry 3D to można się zastanowić nad LG LW570S, który ma pasywny 3D (milszy dla oczu i lepszy technologicznie). http://multi-blog.pl/2011/05/15/lg-lw570s-czy-pasywne-3d-ma-sens/

W tej cenie i w takim rozmiarze szukałbym czegoś z plazmy, ale że nie czytałem prawie nic na temat modeli to nie będe sie wypowiadał. Mam nadzieję, że troche rozjaśniłem.

Edytowane przez Hopes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do konsoli to chyba tylko HD Ready, żeby to jakoś wyglądało

A miałeś porównanie HD Ready i Full HD w przypadku konsoli? Bo powiem Ci, że różnic nie widać, a część gier natywnie można odpalić w 1080p także bez siania niepotrzebnego fermentu.

 

Ja mam tego LG PV350 i złego słowa nie powiem. Dorwałem go za 2150 łącznie z dostawą i za taką kwotę uważam to za absolutny best buy. 3D mnie nie interesuje (przynajmniej w obecnej formie gdzie wymagane są takie czy inne okulary). Brak smużenia, dobra czerń, zero powidoków (znikają po paru sekundach nawet gdy przez 8h leci TVN24), input lag też nieobecny (przynajmniej ja gram w pełni komfortowo). Jest jedna wada, która w pewnych warunkach lokalowych może być sporym problemem, a mianowicie odbicia. Brak powłoki antyrefleksyjnej da się odczuć, ale jest to kwestia osobistej tolerancji na takie rzeczy no i jak wspomniałem, odpowiedniego ustawienia TV względem okna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...