Skocz do zawartości
ath

Fifa 13

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

 

"aking a quick look at the pre-order pages both on futureshop.ca and BestBuy.ca they have listed the Fifa 13 Release Date as Tuesday August 28th, 2012."

 

Czyli premiera jak co roku pod koniec sierpnia.

 

 

 

"FIFA 13 będzie miała nowy tryb!"

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=nJJ-SQfMhNM

 

 

No i co ciekawe na konsolach będzie obsługa move i prawdopodobnie kinkieta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

"aking a quick look at the pre-order pages both on futureshop.ca and BestBuy.ca they have listed the Fifa 13 Release Date as Tuesday August 28th, 2012."

 

Czyli premiera jak co roku pod koniec sierpnia.

 

 

 

"FIFA 13 będzie miała nowy tryb!"

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=nJJ-SQfMhNM

 

 

No i co ciekawe na konsolach będzie obsługa move i prawdopodobnie kinkieta.

 

 

Na kinect'a? Nawet nie mogę sobie tego wyobrazić jak to będzie funkcjonować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to, nikt nie testowal demka? :D Jak dla mnie rewelacja. Podchodzilem sceptycznie do listy zmian ale musze powiedziec ze gra sie naprawde swietnie. Bardzo na realizmie zyskala gra z AI, glownie przez wprowadzenie czynnika bledu (za sprawa first touch ctrl). Komputer jzu nie gra jak robot i popelnia bledy. Ale nie takie oskryptowane i wymuszone bledy, wygladaja bardzo naturalnie. Wczoraj udalo mi sie strzelic bramke po kiksie bramkarza (gralem mocnym pressingiem i bramkarz gral w duzym stresie :D). Grafika podobna (moze nieznacznie poprawiona). Gralem wczesniej w demko pesa (to pierwsze) i nie wiem, jakos juz nie trawie tej serii. Oswietlenie w grze jest po prostu TRAGICZNE. Fifa 99 wygladala pod tym wzgledem lepiej. Animacje lekko poprawione ale nadal sa drewniane, do fify nawet nie bede porownywal bo to by bylo upokorzenie pesa. Podobno drugie demo jest lepsze, bede musial sprawdzic.

 

PS jak ktos gra na klawie to polecam sciagnac update do demka (na origin), bo na pierwszej wersji gra wywala do pulpitu w przypadku grania na klawie ZE ZMIENIONA klawiszologia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem od razu jak wyszło demko, spoko się gra, mam wrażenie, że slidersy są jakoś lepiej zbalansowane, bo w 12 jak wszystko było domyślnie (50%) to czułem, że moja drużyna jest mega zamulona.

Jest już jakiś paczyk na odblokowanie czasu itp. ? ;> No i czekam na pełną wersję, pes standardowo już od kilku lat olewam po przetestowaniu dema.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Piłkarski sezon 2012/2013 trwa w najlepsze. Batalię o czołowe lokaty lig, turniejów rozpoczęły największe kluby na całym świecie. Od początku nowego sezonu piłkarze zdążyli rozegrać już kilka kolejek, jednak nie wszyscy wiedzą, że w wirtualnym świecie co roku ma miejsce równie dramatyczna bitwa. Bitwa o tron najlepszej kopanki na PC i konsole. Największy wróg Electronic Arts - KONAMI, ukończył swoje dzieło kilkanaście dni temu i fani mogą już cieszyć się nową edycją PES. Tymczasem deweloperzy z EA postanowili poczekać z premierą FIFA 13 i wydać ją w terminie, do którego zdążyliśmy się chyba przyzwyczaić. Od czasu FIFY oznaczonej numerkiem "11" tytuł panuje niepodzielnie na wszystkich platformach - programiści oczywiście nie spoczęli na laurach, zaś recenzowana wersja zaliczyła kilka zmian. Czy tegoroczna FIFA przeszła dużą metamorfozę czy okaże się tylko nieznacznym face-liftingiem? Przekonajmy się, jak w tym roku poradzili sobie programiści EA ze studia w Kanadzie. Zapraszamy do przeczytania recenzji jeszcze cieplutkiej FIFA 13 na PC.

Recenzja FIFA 13 PC - Trawka bywa śliska...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dziś zainstalowałem Fifke przez origina i mam problem...

Nie da się grać przez ścinki. Teoretycznie powinno działać, sprzęt taki (super to nie ejst, ale spełnia wymagania)

Athlon 64 X2 5600+ (2.9GHz), 4GB ram, Radeon 6750, płyta asrocka (chociaż nie ma znaczenia bo na msi tak samo było)

Nie ma jakiegokolwiek znaczenia jak ustawie gre, może być w full hd wszystko max, może być 800x600 i min i jest tak samo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domyślnie jest ustawione sterowanie z Numpada, a strzałki mają przypisane jakieś opcje typu Taktyka. Kiedy chcę przypisać do ruchów lewego drążka przyciski strzałek, to nic się nie dzieje - nadal mam przypisane przyciski z cyframi

Próbowałem też zmienić przypisanie dla tych opcji, do których są przypisane strzałki. W efekcie miałem np. ruch w górę strzałką w górę, w prawo - strzałką w dół, a w lewo - strzałką w dół. I za nic nie dało się tego poprawnie przestawić.

 

EDIT: udało mi się ustawić tak jak chcę przez edycję ustawień Alternatywnych - tam już były strzałki ustawione, więc wystarczyło tylko ustawić WSAD i jest już ok. Ale i tak trochę skopane to jest bo wciskam W, a ustawia się K, wciskam drugi raz W i jest W Dołączona grafika

Edytowane przez stivo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z fifa - podłączam lapka przez HDMI do monitora i odpalam w 1920x1080 i na zwyklym monitorze 24" wszystko cacy, ale na drugim z wbudowanym tunerem Samsungu 21.5" nie uruchamia się na pelnym ekranie :/ Oczywiście pulpit i wszystke inne gry ok, a Fifa w tej rozdzialce 1920x1080 nie jest na pelnym ekranie :/

 

Jedyną rzecz jaka zauwazylem to, że w windowsie mam ustawione odswieżanie 59Hz (a nie 60Hz - wtedy mam nieostry obraz i rzeczywiście troche mniejszy). Próbowalem refreshlocka i reforce i nic nie dawało. Nie wiem nawet czy problem jest z tym związany...

 

Ma ktoś jakiś pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...