Skocz do zawartości
KyCoL

Dla Jagged Alliance 2 fanow

Rekomendowane odpowiedzi

tak się trzymacie tej brutalnej rozwałki, największe miodzio się robi magic'iem i Gusem. Gus ma Fn-Fal'a ze sprężyną, lunetka, laserkiem, i przedłużeniem loofy, i do tego nóż na bliskie dystanse, i nożyk do żucania. Takim najemnikiem potrafię przejść całą planszę bez pomocy innych. Co do tego dodastku to już bardzo dawno o nim słyszałem, był nawet download ale niedziałał :( chyba że to była jakaś wcześniejsza wersja ded..rulez forewer..

Stronki kiedyś były ale poumierły bo nikt już na nie nie wchodził niestety. Teraz nawet jak coś jest tu stare, bez aktualizacji :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak się trzymacie tej brutalnej rozwałki, największe miodzio się robi magic'iem i Gusem. Gus ma Fn-Fal'a ze sprężyną, lunetka, laserkiem, i przedłużeniem loofy, i do tego nóż na bliskie dystanse, i nożyk do żucania. Takim najemnikiem potrafię przejść całą planszę bez pomocy innych. Co do tego dodastku to już bardzo dawno o nim słyszałem, był nawet download ale niedziałał :( chyba że to była jakaś wcześniejsza wersja ded..rulez forewer..

Stronki kiedyś były ale poumierły bo nikt już na nie nie wchodził niestety. Teraz nawet jak coś jest tu stare, bez aktualizacji :(

Taa.. Throwing Knives rzadza :D do tego Desert Eagle z tlumikiem i UV goglesi mozna caly sektor w nocy spacyifikowac jednym ludziem :)

Gus jes dla mnie troche za wolny - stary dziad :]

Moj dream team to Scully Shadow Magic Reaper Ivan - czesto tez Scope

 

UC sie robi juz od roku! I jeszcze nigdy nie widzialem nic o downloadzie, to byl jakis pic na wode to co widziales.

JA GALAXY jest aktualizowana!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kocham te grę za akcje w stylu: jeden Shadow na mapie - 3pkt. życia

3 punkty zycia to Shadow idzie spać... budzi sie jak go ktos opatruje 8)

Tzn. 3 pkt., ale był opatrzony ;). Tylko niestety potem kolega medyk ducha wyzionął, a on sam został... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gus jest wolny ale skuteczny, nigdy niezawodzi. Z fanfala potrafi odstrzelić wroga z brdzo daleka. Kiedy zaczyna się podział na tury, jego powolne poruszanie się itak niema odbicia ponieważ ma po 25 punktów akcji. Do tego cechy wypsione na maxi przy zastawie jak podałem wcześniej jeden strzał zabiera mu 3ptk akcji przy dobrym witerze więc można zabić niekiedy 3 kolesi samym karabinem.

A pozatym nigdy nawet jak wpakuje się w szambo niezawiedzie, nieraz się wkurzałem jak lunx ze strzelaniem na 100 pudłował w miejscach gdzie Gus trafiał przy minimalnym celowaniu.

Mój action team w ostatnim ja2.5 składał się z Gusa, Stoggiego- (i właściwie tylko oni mordowali reszta nosiła tobołki), steryda, carla simmonsa, cougara, alkoholika, i niekiedy gastona. Kase brałem od zabitej betty i od handlarza z bronia- jedynie gus potrafił wycioągnąć od niego coś bez płacenia, reszta najemników uruchamiała pułapkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. 3 pkt., ale był opatrzony ;). Tylko niestety potem kolega medyk ducha wyzionął, a on sam został... :?

a ten tego przeszedles to bez zapisu gry?? jesli tak to gratuluje taktyki mi sie udalo w sektorze powybijac wszystkich magic'em ale mial 30 pkt zycia :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. 3 pkt., ale był opatrzony ;). Tylko niestety potem kolega medyk ducha wyzionął, a on sam został... :?

a ten tego przeszedles to bez zapisu gry?? jesli tak to gratuluje taktyki mi sie udalo w sektorze powybijac wszystkich magic'em ale mial 30 pkt zycia :wink:

Chyba ze dwa razy loadowałem, ale to nie było takie trudne, bo leżałem sobie na dachu z Dragunowem, a Shadow miał dość punktów akcji, żeby się podniesc, jakos strzelic i sie polozyc. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy przechodzą grę na zasadzie sejwowania. Tzn. że jak spotka wroga i on zaczyna turę to szybko sejw. Dalej manipuluje co i jak i w razie jak mu się coś niepowiedzie to load i od nowa. W taki sposób można przejść całe Unfinished Business niezostając ani razu postrzelonym i ze 100% skutecznością trafień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy przechodzą grę na zasadzie sejwowania. Tzn. że jak spotka wroga i on zaczyna turę to szybko sejw. Dalej manipuluje co i jak i w razie jak mu się coś niepowiedzie to load i od nowa. W taki sposób można przejść całe Unfinished Business niezostając ani razu postrzelonym i ze 100% skutecznością trafień.

kazdy sposub jest dobry aby przejsc gre nie uzywajac cheatów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to można zaliczyć do cheatów- czyli oszustw. nieraz w grze jest tak że celując na maxa spudłujesz, dajesz lołda celujesz średniawo i... zdziwko bo wcelowałeś. Wtedy w grze niema taktyki tylko gracz patrzy kolejhno wszystkie możliwości aż do skutku- to bardziej przypomina lotto niż grę taktyczną. Pozatym wtedy gra jest zbyt łatwa, bo przy takich akcjach łupia FLO, która ledwie co wie gdzie pistolet ma spust może kosić kolesi jeden po drugim i siać zniszczenie niczym Gus czy Stoggie czy Cougar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to można zaliczyć do cheatów- czyli oszustw. nieraz w grze jest tak że celując na maxa spudłujesz, dajesz lołda celujesz średniawo i... zdziwko bo wcelowałeś. Wtedy w grze niema taktyki tylko gracz patrzy kolejhno wszystkie możliwości aż do skutku- to bardziej przypomina lotto niż grę taktyczną. Pozatym wtedy gra jest zbyt łatwa, bo przy takich akcjach łupia FLO, która ledwie co wie gdzie pistolet ma spust może kosić kolesi jeden po drugim i siać zniszczenie niczym Gus czy Stoggie czy Cougar.

to czy trafish czy nie zalezy w JA2 od wielu czynników, zmeczenie najemnika, bron jaka trzyma, no i niekiedy moze mash szczescie ale u mnei tak nie jest ze gus nie trafi a flo trafi headshot'a :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...