Skocz do zawartości
koniecdrogi

Pamięć ram 4gb do Asus m2a-mx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie jaką pamięć ram polecalibyście do płyty głównej asus m2a-mx ? Co do pamięci to potrzbuję 4 gb(2x2gb) aktualnie posiadam 2x1gb. Moja aktualna pamięc to GoodRAM GR667D264L5/1G .

Ps: Wiem, że to stara płyta główna i nie za bardzo opłąca się w nią inwestować jednak narazie jeszcze trochę ją potrzymam za jakiś czas zmienie całą konfiguracje pc . Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie jaką pamięć ram polecalibyście do płyty głównej asus m2a-mx ? Co do pamięci to potrzbuję 4 gb(2x2gb) aktualnie posiadam 2x1gb. Moja aktualna pamięc to GoodRAM GR667D264L5/1G .

Ps: Wiem, że to stara płyta główna i nie za bardzo opłąca się w nią inwestować jednak narazie jeszcze trochę ją potrzymam za jakiś czas zmienie całą konfiguracje pc . Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam.

 

jakiego używasz systemu operacyjnego? bo jeżeli xp to zmiana nie ma sensu, 7 32bit również, 7 64bit w sumie można zmienić, tak jak mówi przedmówca na obojętnie co byle była para :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy aktualnie używam xp ale chcę się przerzucić na 7 :) Z tąd potrzebuje ramu .

 

wszystko zależy do czego używasz kompa. po jego leciwości raczej do nowych gier się nie nadaje a do netu, worda i filmów 2gb 7 w zupełności wystarczają. wiem co mówię bo osobiście posiadam kompa htpc z c2d 4300, 4gb ddr2 z postawioną 7 64 bit. komp służy tylko i wyłącznie do filmów, rozszerzyłem mu ram z 2 na 4 bo akurat wpadły mi w ręce takie kości - różnica w pracy 0 słownie zero. system ani się szybciej nie uruchamia ani szybciej nie działa. równie dobrze mogłem sprzedać te 4gb zamiast 2.

 

jak chcesz wydusić coś z tego co masz to kup sobie dysk ssd i postaw na nim 7. wtedy zobaczysz co to znaczy komfort pracy. różnica będzie piorunująca, przy pierwszym uruchomieniu będziesz szukał szczęki na podłodze. ja swojej tydzień szukałem. :lol2:

 

ku woli wyjaśnienia mówiąc wcześniej "można zmienić" miałem namyśli to co powyżej nie ma to większego sensu. :)

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...