Skocz do zawartości
Facar

odleglosc - czy to ruszy

Rekomendowane odpowiedzi

no to tak, ja i kumpel mamy siec (3 kompy) i chemy sie dolaczyc do innej wiekszej. i teraz pytanie czy cos takiego bedzie prawidlowo dzialac:

hub --- 200 metrow bnc --- hub --- 120 metrow skretki --- switch

za pomoc z gory thx, jesli taki temat juz byl to sorx :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje ze to drugie tez spoko pojdzie moze nie na maxa czyli 100Mbs o ile takiego masz huba ale z pewnoscia bedzie chodzilo. U mnie w sieci mamy tak hub----140-150m(nie wiem ile dokladnie)------hub----i dalsi user'zy.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skretka miedzy switchami wyciagnie i 160 metrow. dobry kable, dobre switche. Ja w sieci mam na 130 metrow i dziala na 10, ale dziala :) Spokojnie mozesz instalowac i bedzie wszystko chodzilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to mam problem rozwiazany, jeszcze jeden domek po drodze tez chce sie przylaczyc i skretka bedzie spokojnie szlo 8)

noose -> z rumi ale ludzie bardziej wiedza gdzie tricity niz rumia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz miał sprzęty dobrej firmy np. 3com to na 150 m napewno pójdzie.

napewno to Chopin nie zyje

 

może pojdzie.....nie napewno, nikt ci tego nie gwarantuje ze na 3comie pojdzie 150m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie mozna by bylo tn pierwszy kawalek 200 m tez dac skretke jest tansza niz BNC a slyszalem juz nieraz ze ludzie mieli na skretce 200 m na 100mbit/s a jezeli nawet nie to zawsze jest 10 :) . Ja bym probowal na skretce obydwa odciinki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...