Skocz do zawartości
ded

I5 + Asus P8H77-M LE + GOODRAM nowe czesci a nie startuje

Rekomendowane odpowiedzi

Moj komputer jak w tyule. Wszystko skladam zgodnie ze sztuka. Goodramy jakies tansze na ddr3, zasilacz fortron 600w. Swiatelko na plycie glownej informuje ze dochodzi prad ale nie reaguje na wlaczenie. Absolutenie zero reakcji, wentylator nawet sie nie zakreci itp. Podmienialem juz plyte glowna, pamiec, zasilacz na jakis modecom 400w. Jeszcze mi sie nie zdazylo, zeby nowy procek byl uwalony. Czy moge cos zle robic? Dodatkowe zasilanie podlaczone do plyty, probowalem zewrzec piny wlacznika srubokretem podejrzewajac uwalony wlacznik. Socket wyglada idealnie, wszystkie nozki jak trzeba. Bardzo prosze o pomoc, bo z tego co sadze nawet przy uwalonym procku plyta powinna wstac i piszczec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie odnośnie wątku. Kupiłem płytę Maximus v procek Intel i7 3770k, ram 8gb Corsair Venegance i obudowe CM Trooper. Podłączyłem wszystko, okazało się że diody start i reset na płycie "świecą" ale obudowa nie włącza komputera. Nie włączają się wiatraki nic. żadnego pip nic. Sprawdzałem u kumpla, podłączył on swoją obudowę do płyty, również nie działa nic oprócz diód na płycie. Czy to może być objaw pogiętych pinów w gnieździe procesora jak napisał mi serwis ? Tyle bym chyba sam zauważył, przecież to widać, szczególnie jak sam składasz i rozbierasz częśći do wysłania. Stawiam na obudowę, podłączyłem wszystkie kabelki od obudowy itd prawidłowo. Dodam że wyświetlacz błędów na płycie też nie działa.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...