Skocz do zawartości
Drainer

Alternatywa dla Dell Vostro 3460?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, poszukuję laptopa, który byłby w stanie zastąpić mi komputer stacjonarny (C2D E7200, 4GB ram, GF 9800GT) i był w miarę mobilny. Przeznaczenie: głownie internet, klepanie na klawiaturze, filmy.

 

15" jest niezbyt mobilne, wyjazd na kilka miesięcy i noszenie tego staje się mordęgą. 13" znowu wydaje mi się małe jak się odpali edytor i dokumentacje w przeglądarce, no i cenowo wychodzą drożej z tego co zauważyłem. Optymalny wydaje mi się zatem 14", znalazłem coś co by mnie mogło zadowolić Dell Vostro 3460. Niestety opinie w necie nie są zbyt przekonujące. Głównie odstrasza mnie głośność pracy pod obciążeniem, a dość często procesor będzie wykorzystywany w 100%.

 

Poza matową matrycą fajnie by było jakby była dedykowana karta graficzna, a nie zintegrowane coś, skoro ma w jakimś stopniu zastąpić stacjonarke no i wygodna klawiatura. Jest w stanie ktoś coś polecić podobnego parametrami do Vostro 3460 i w podobnej cenie? Laptop miałby zostać na długo w użyciu stąd moje skierowanie w strone Della, chociaż nie wiem czy słuszne.

Edytowane przez Drainer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja także szukam takiego sprzętu. Moim zdaniem warto byłoby się zastanowić na Lenovo Thinkpad Edge E430 (np. tutaj). Parametrami i ceną jest bardzo zbliżony do tego Della (Core i5 3210M, GeForce GT 630M), co prawda nie posiada podświetlanej klawiatury, ale z kolei głośniki ma lepsze i jest dostępna opcja z dyskiem SSD. Co do matryc, to w obydwu są typu TN (czyli niewielkie kąty widzenia w porównaniu do IPS), trudno mi powiedzieć, która z nich jest lepszej jakości, natomiast co do klawiatury to stawiałbym na Lenovo.

Edytowane przez gszpet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...