Skocz do zawartości
blazej30

Monitor 27" do 1000-1300zł

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam dobrego monitora 27", wiem, że w tej cenie to będzie tylko TN, ale trudno. Na razie upatrzyłem sobie taki model, dość ładny, opinie też dobre, przystępna cena:

 

http://www.morele.net/monitor-led-lg-e2770v-bf-30-dni-bezplatnej-gwarancji-na-badpixele-414425/

 

Co Wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa ponownie aktualna, przypominam, monitor uniwersalny, do gier, filmów, tym razem zainteresował mnie jeszcze ten model, co ciekawe z matrycą IPS w dobrej cenie:

 

http://www.redcoon.pl/B412005-AOC-d2757Ph_Monitory-TFT?refId=nokaut&utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2012-12&utm_content=B412005#nclid=7caeeb2f1e1636b96830596de5df3d63

 

Proszę o jakiekolwiek wypowiedzi, ciężko jest znaleźć na necie cokolwiek o 27", nawet jeżeli ktoś nie miał styczności z tymi monitorami to być może chociaż na podstawie własnego doświadczenia jest w stanie coś poradzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zrezygnujesz z 3d to masz tak naprawdę 2 kandydatów:

 

benq gw2750hm

 

lub aoc i2757fm

 

 

 

Aoc na ips a benq na va.

 

Musisz zdecydować co wolisz- ips będzie nieco szybszy i miał lepsze kolory, do tego szersze kąty widzenia va za to ma zdecydowanie lepszą czerń i kontrast.

 

 

W kwestiach wizualnych to aoc jest zdecydowanei ładneijszy moimz daniem a benq nieco straszy tym plastikiem piano black.

 

Różnica w cenie to ok 100zł, więc raczej nie jest to decydujące.

 

Za aoc przemawia jeszcze 3 letnai gwarancja vs 2 lata benq.

 

 

Sam mam dylemat i gdyby nie ta czerń to chyba już bym aoc-a zamawiał ;)

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...