Skocz do zawartości
blazej30

Głośniki 2.1 do 350zł

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem, że dedykowany temat(Komputerowe zestawy 2.1/5.1) umarł, nikt tam nie odpisuję, więc piszę tu. Jak sprawują się głośniki

Microlab 2.1 FC530U? Miał ktoś z nimi styczność? A może polecicie coś innego dobrego w tej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się do tematu żeby nie zakładać nowego:

 

Witajcie,

Pomóżcie mi proszę w wyborze niedrogiego zestawu głośników 2.1 (cena ok 250-300 zł).

Ostatnio u kolegi zobaczyłem taki zestaw (logitech) podłączony do tv gdy oglądał kanały na kablówce i naprawdę byłem pod wrażeniem, mimo iż głośniki wcale nie najwyższej półki. A że oglądam dużo filmów (głównie z dysku) to chciałbym poprawić trochę dźwięk i dodać mu głębi podczas oglądania na TV (samsung 40d6500). Nie jestem audiofilem więc myślę, że zestaw 2.1 jak dla mnie będzie wystarczający (podłączone będą bezpośrednio do tv lub dekodera kablówki).

 

Zaznaczę jeszcze, że głośniki będą stały obok TV na stoliku, na którym nie ma już za wiele miejsca więc fajnie by było gdyby kolumienki nie zajmowały zbyt wiele przestrzeni. Odległość podczas oglądania od tv to ok 2-2.5m.

 

Przeglądając internet znalazłem w tej cenie takie zestawy (z przykładowymi opisami):

Jeszcze przy okazji jedno pytanie: czy przy takim niskim budżecie można znaleźć głośniki z wejściem optycznym?

 

Bardzo będę Wam wdzięczny za pomoc w temacie - zdaję sobie sprawę, że wielu powie że to tylko piszczałki nie sprzęt. Uszanujcie moje wymagania i możliwości. Każda konstruktywna uwaga i pomoc będzie mile widziana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...