Skocz do zawartości
OCleVer

HD 5770 - problemy z obrazem?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Chcę kupić w/w kartę graficzną od HIS. Wiele osób pisało nt. problemów z grafiką w grach, a nawet na samym pulpicie. Czy w nowych sterach czyt. 12.x problem został rozwiązany? Bo szkoda wydać 350 zł, a się okaże, że nie mogę graćDołączona grafika Istnieje dalej taki problem? Jeśli ktoś ma tą kartę to proszę żeby podzielił się wrażeniami w grachDołączona grafika

 

Dziękuję i pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadnych artefaktow :) Sterowniki najnowsze z oficjalnej strony. A co do samej karty to jestem niesamowicie zaskoczony wzrostem wydajnosci wzgledem 8800gs. Wiedzialem ze kop bedzie ale nie przypuszczalem ze az taki. Fajnie ze karta ma tak maly pobor mocy (tym sie kierowalem przy wyborze) bo smiga bez problemow na 350w fortronie w towarzystwie dc3,2ghz z mocnoooo podbitym napieciem :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam full referenta Hd5770 1Gb

W sumie większych problemów nie mam, tylko że właśnie.

Na pulpicie podczas "nic nie robienia" lubi posypać się sterownik ekranu, ale za 2-3s odzyskuje sprawność.

Cóż, takie już te sterowniki. Podczas jakiejkolwiek pracy nie ma już problemu.

W grach ideał, nic się nie dzieje.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze chyba przechwalilem. Bo wczoraj zastanowil mnie twoj post i przygladajac sie z bliska zauwazylem jakies dziwne przeklamania w graficeDołączona grafika Na "ruchomych teksturach" pojawia sie lekko widoczny, polprzezroczysty wzor z gesto ulozonych skosnych linii (cos jak faktura jeansu). Z daleka tego nie widac za bardzo ale przy zblizeniu oczu juz tak. To samo jest przy szybkim przesuwaniu okien w windowsie, Krawedzie okien zostawiaja cos w rodzaju zmuzenia z tym wzorem o ktorym wspomnialem. Ale poprzedni wlasciciel twierdzi ze nic takiego nie mial. Musze sprawdzic na innym kompie z lepsza zasilka (monitor odpada bo na poprzedniej grafie nic takiego nie bylo). Oprocz tego grafa smiga ok. A o jakich innych bledach pisali ludzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...