Skocz do zawartości
sylkis

A4Tech Opto 518 / iOffice / Swop80 - działanie dodatkowych przycisków

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

 

na płytce ze sterami dołączonymi do tej myszki są wersje "iOffice" i "X2-iOffice", z czego interfejs tej drugiej wygląda tak, jak w teście na PCLabie, natomiast wydaje mi się, że nie działa ona prawidłowo (przyciski pod rolką i prawy nad rolką są martwe, za to lewy nad rolką albo jest martwy, albo działa jako przycisk wyboru profilu działania dla pozostałych przycisków), podczas gdy pierwsza jest okej (przycisk pod rolką działa jako przycisk wyboru profilu działania dla przycisków nad rolką).

 

Ogólnie to jestem zadowolony z zakupu, jednak męczy mnie to, że nie mogę użyć przycisków pod i nad rolką nie jako te jakieś biurowe wodotryski z iOfficeWorks (których najprawdopodobniej używać nie będę, co najwyżej ustawię sobie na stałe przewijanie w lewo i w prawo dla przycisków nad rolką), ale jako zwykłe przyciski (z co najwyżej przypisanym konkretnym skrótem klawiaturowym do nich).

 

Znaczy się chodzi mi konkretnie o to, aby móc zmapować sobie wszystkie 8 przycisków po swojemu i móc używać ich w grach (bo z myślą o nich kupiłem mysz z taką ilością przycisków). Czy istnieje taka możliwość? Którą wersję sterowników lepiej brać? Czy też może na necie są jakieś sensowniejsze, da się ominąć jakoś tego iOfficeWorks?

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...