Skocz do zawartości
GilbertŁ

Asrock Z77 Extreme6 Nowa nie działa! Pomóż!

Rekomendowane odpowiedzi

dlatego taki z niego szkolny znawca... Dołączona grafika czego w tych szkołach dzisiaj uczą... pewnie skadaliście jakieś 286 albo XT i stąd te braki w wiedzy... Dołączona grafika nie ustawialiście na zworkach przypadkiem kanałów ide lub portów com... Dołączona grafika

 

nie ma to jak samemu zdobywać wiedzę na własnych błędach i spalonych sprzętach Dołączona grafika

 

a teraz na poważnie proponuję ci abyś zaniósł graty do sklepu niech ci go tam złożą skoro sam nie umiesz sobie poradzić albo poproś kogoś bardziej doświadczonego może ci pomoże...

Edytowane przez zaodrze244
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale pisałem jak próbowałem podłączyć a nie aktualnie co podłączam. Jakbyście uważnie czytali moje posty to byście nie odpisywali w ten sposób.

Aktualnie płyta poszła na gwarancje i koleś z serwisu ma do mnie dzwonić więc nie mam jak teraz sam sprawdzać bo nie mam tej płyty przy sobie.

 

Ale tak jak piszecie, próbowałem już wcześniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytamy, ale sam napisales ze nie podlaczyles wtyczki 4pin od Fortrona bo nie bylo gdzie Dołączona grafika

 

No dokładnie, ale sprawdzałem na tym 680W be quiet! z podłączoną wtyczką i nie działało, a sam zasilacz był sprawny bo podłączałem same dyski do niego i wiatrak się kręcił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, wielkie dzięki. I tak nie mogłem się doczekać i użyłem sprasowane waciki bawełniane + czysty spirytus i już odpaliłem i wszystko działa jak powinno :)

 

Tamta płyta miała jakąś wadę, dodatkowo chciałem powiedzieć wszystkim "specjalistą" , że zeby odpalić tą płytę trzeba minimum CPU+RAM bo ona ma jakieś tam większe wymagania i do rozruchu potrzebuje tych rzeczy, sama z zasilaczem nie odpali,

 

Dodatkowo, dziękuje wszystkim, który pomogli co nie co rozjaśnić mi temat i spamerów od filmików "Jak złożyć swój pierwszy komputer", wszystkich hejterów i osoby czytające ten temat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...